Kuba Szmajkowski podjął złą decyzję. Zrobił to dla fabuły

i

Autor: Akpa

Gwiazdy

Kuba Szmajkowski podjął złą decyzję. Zrobił to dla fabuły

2023-09-14 14:30

Kuba Szmajkowski mierzy się z ogromną krytyką po ostatnim odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Internauci nie są dla niego łaskawi. Wokalista dodał zaskakującego TikToka, na którym przyznał się do podjęcia złej decyzji oraz zdradził powód, dla którego zrobił tak a nie inaczej. O co chodzi? Wyjaśniamy!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo po raz kolejny zmaga się z ogromną krytyką. Zostali oskarżeni o rasizm - i nie jest to pierwszy raz. Kuba Szmajkowski miał za zadanie wcielić się w popularnego rapera. Choć jako Kendrick Lamar zebrał pochwały od jurorów, internauci nie byli dla niego łaskawi. Jasno wyrazili, co uważają na temat tej sytuacji. Nim wszystko zdążyło ostygnąć, postanowił dodać szokującego TikToka, na którym wytłumaczył się z podjętej decyzji. Przyznał, dlaczego postąpił źle. Okazuje się, że zrobił to z naprawdę zaskakującego powodu. Tego chyba nikt się nie spodziewał. Szczegóły znajdziecie pod wideo!

ZOBACZ TAKŻE: Występ Kuby Szmajkowskiego w TTBZ był rasistowski? Nick Sinckler dosadnie komentuje

Najsławniejsza OSOBA jaką POZNALIŚCIE?! | Wywiadex RADIO ESKA

Kuba Szmajkowski - TikTok

Kuba Szmajkowski dodał TikToka, który wiąże się z nowym trendem, jednak ewidentnie można go podpiąć pod sytuację związaną z zarzutami o rasizm. W końcu mocno mu się oberwało za występ w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Chłopak dodał nagranie, na którym uznał, że podjął złą decyzję po to, aby urozmaicić fabułę swojego życia. Myślicie, że te dwie sytuacje są ze sobą powiązane? Nie wygląda to na zbieg okoliczności!

ZOBACZ TAKŻE: Rasizm w Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Zagraniczne media uderzają w polski program!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - Kuba Szmajkowski

Kuba Szmajkowski został mocno skrytykowany za występ w ostatnim odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Internauci oskarżyli program o blackface. W przeszłości był on wykorzystywany do szydzenia do osób czarnoskórych. Jak zauważył Nick Sinckler, w TTBZ wygląda to jednak inaczej. Uczestnicy nie mają na celu obrażenia, a celebrowanie wielkości artystów.

Jeśli odpowiesz na wszystko, jesteś geniuszem. Przekonaj się, na jakim poziomie jest Twoja wiedza!

Pytanie 1 z 10
"Przybyłem, zobaczyłem, zwyciężyłem" jest przykładem?
Źródło: Kuba Szmajkowski podjął złą decyzję. Zrobił to dla fabuły