Azja Express 2023

i

Autor: materiały prasowe TVN

Kto odpadł w trzecim odcinku Azja Express? Widzowie są zachwyceni!

2023-03-20 8:19

Trzeci odcinek Azja Express za nami. W sobotę 18 marca fani podróżniczych przygód ponownie wyruszyli z uczestnikami trzeciej edycji programu w szaloną podróż. Niestety wszystko co dobre, szybko się kończy. Kto zakończył swoją przygodę w Azja Express? Kto odpadł w 3. odcinku programu? Wyniki podobają się widzom.

Trzeci odcinek Azja Express 2023 za nami. Kto pożegnał się z programem? Trzeci odcinek zmagań w programie "Azja Express" pokazał, kto z uczestników jest kruchy i delikatny jak porcelana, kto twardy jak marmur, a z kim można zjeść beczkę soli. Szlak wyścigu powiódł wszystkich uczestników programu w głąb Turcji i naprawdę wiele się działo. Pierwsza misja odcinka odbyła się w miejscu słynącym z fabryk porcelany - w miejscowości Kutahya. Uczestnicy sprawdzili się w zadaniu, wymagającym delikatności i zdolności manualnych. Dwie pary wzięły udział w walce o amulet o wartości pięciu tysięcy złotych, a gra odbyła się w spektakularnej kopalni marmuru w Afyonkarahisar. Jak się okazało kolejny etap wyścigu, Daria Ładocha nieco utrudniło i podarowała wszystkim śnieżnobiałą odzież, w której mieli dotrzeć na metę, lecz wcześniej czekało na nich zadanie w kopalni soli.

Szybkie Pytania - Ania Wyszkoni

Azja Express 2023 - kto odpadł w 3. odcinku?

Kto odpadł w trzecim odcinku Azja Express 2023 i okazał się być najsłabszy? W trzecim odcinku Azja Express widzowie nikogo nie pożegnali. W mediach społecznościowych komentują najnowszy odcinek i uważają, że trzeci odcinek był super!

ZOBACZ TAKŻE: Azja Express 2023 - UCZESTNICY. Kto wystąpi w 3. edycji programu?

Azja Express 2023 - kiedy kolejny odcinek?

Kolejny, w sumie czwarty odcinek programu Azja Express zobaczymy już w sobotę 25 marca o godzinie 20:00. Wszystkie odcinki programu można oglądać także na platformie player.pl.