Książę Louis gwiazdą memów

i

Autor: screeny z Twitter/@tew1984, @jasemonkey, @PickardJE Książę Louis gwiazdą memów

Książę Louis gwiazdą memów. Przy tych zdjęciach trudno się nie zaśmiać! [GALERIA]

2022-06-09 11:00

Platynowy Jubileusz Królowej Elżbiety II dobiegł końca. Poddani są zachwyceni jego obchodami i tego, że podczas 4 dni naprawdę sporo się działo. Mimo wielu atrakcji, okazuje się, że całe show skradły dzieci księżnej Kate i księcia Williama, a szczególnie ich najmłodszy syn - książę Louis. Zachowanie chłopca podczas wydarzenia przeszło do historii i stało się obiektem żartów. Przy tych zdjęciach aż trudno się nie zaśmiać!

Królowa Elżbieta II w 2022 roku świętuje swoją 70. rocznicę wstąpienia na tron. Brytyjska Królowa została nią dokładnie 6 lutego 1952 roku - tego samego dnia, co zmarł jej ojciec król Jerzy VI. Koronacja Elżbiety II odbyła się 2 czerwca 1953 roku, a z obliczeń brytyjskich dziennikarzy wynika, że Królowa jest najdłużej panującym żyjącym obecnie przywódcą państwa na świecie. Z okazji Platynowego Jubileuszu Królowej, który odbył się w dniach 2-5 czerwca, mieszkańcy Wielkiej Brytanii cieszyli się przedłużonym weekendem. W ciągu tych czterech dni nie brakowało przeróżnych atrakcji - parada wojskowa, pikniki, uliczne imprezy, pokaz lotniczy, a nawet koncerty gwiazd. Na scenie pojawili się między innymi: Queen, Alicia Keys, czy też znany tenor Andrea Bocelli.

Mimo wielu atrakcji całe show podczas jubileuszu skradł 4-letni książę Louis - najmłodszy syn księżnej Kate i księcia Williama. Chłopiec był wyraźnie znudzony i zwiercony, dlatego na słynnym balkonie stroił miny, które szybko stały się hitem internetu.

Królowa Elżbieta II jako... Barbie. Taki prezent dostała na 96. urodziny!

Szybkie pytania - Kaja Gniecioszek

Książę Louis - memy z minami

W galerii poniżej znajdziecie memy z księciem Louisem, które powstały po Platynowym Jubileuszu Królowej Elżbiety II. Młodzieniec bez wątpienia stał się gwiazdą internetu, a przy tych zdjęciach, aż trudno się nie zaśmiać! Przekonajcie się sami.