Krystian Ochman

i

Autor: MAREK KUDELSKI / SUPER EXPRESS Krystian Ochman

GWIAZDY

Krystian Ochman - wiek, Eurowizja, River, rodzice, dziewczyna, wzrost, dziadek, Instagram

2023-08-25 8:30

Krystian Ochman to wokalista który zachwyca słuchaczy barwą swojego głosu. Popularność zyskał dzięki The Voice of Poland 11 w którym okazał się zwycięzcą. To jednak nie koniec. Krystian Ochman stał się reprezentantem Polski na Eurowizji 2022 w Turynie. Co musicie o nim wiedzieć? Poznajcie go bliżej.

Krystian Ochman: Eurowizja, wiek, rodzice, dziewczyna, wzrost, dziadek, Instagram - takie frazy są najczęściej wyszukiwane przez internautów. Kim jest Krystian Ochman? To wokalista, który swoim głosem potrafi zachwycić, wzruszyć i rozczulić. Widzowie mogli go bardzo dobrze poznać podczas 11. edycji The Voice of Poland, gdzie w drużynie Michała Szpaka doszedł aż do finału. Oczywiście nie mogło być inaczej. Ochman wygrał muzyczne show, zyskując miano najlepszego głosu w Polsce. Kolejnym jego wielkim sukcesem okazało się wygranie eliminacji do 66. Konkursu Piosenki Eurowizji. Artysta stał się reprezentantem Polski na Eurowizji 2022 w Turynie. Co jeszcze musicie o nim wiedzieć?

Krystian Ochman przed Eurowizją 2022 - tylko w Radiu SuperNova

Krystian Ochman - wiek

Ile lat ma Krystian Ochman? To żadna tajemnica. Artysta urodził się dokładnie 19 lipca 1999 roku w Stanach Zjednoczonych, niedaleko Waszyngtonu jednak z pochodzenia jest Polakiem. Jak łatwo można obliczyć w 2023 roku świętował swoje 24. urodziny.

Krystian Ochman - wzrost

Ile wzrostu ma Krystian Ochman? Wzrost artysty ciekawi wiele osób. Jak się okazuje należy on do grona wysokich mężczyzn, ponieważ mierzy około 180 cm wzrostu.

Krystian Ochman - rodzice

Kim są rodzice Krystiana Ochmana? Jego mama to Dorota Ochman - z wykształcenia finansistka, która zajmuje się domem, a tata to 57-letni Maciej Ochman, który podobnie jak syn kocha muzykę i wielokrotnie występował na scenie. Rodzice artysty wyjechali do Ameryki w czasach komunistycznych. Ich podróż związana była ze studiami, ale również i z pracą. Kiedy na świecie pojawił się Krystian, jego rodzice robili wszystko by ich syn nie utracił kontaktów z rodzinnym krajem. Co ciekawe, artysta ma siostrę Natalię i młodszego brata Aleksandra.

Krystian Ochman - dziadek

Kim jest dziadek Krystiana Ochmana? Okazuje się, że jest to słynny polski tenor Wiesław Ochman. Mężczyzna jest śpiewakiem operowym, aktywnym od 1960 roku, który ma na koncie karierę międzynarodową. Występował w Berlinie, Chicago, San Francisco, Paryżu, w angielskim Glyndebourne, a także w austriackim Salzburgu.

Sonda
Czy słuchasz utworów Krystiana Ochmana?

Krystian Ochman - dziewczyna

Czy Krystian Ochman ma dziewczynę? To ciekawi wiele kobiet, które wzdychają na widok artysty. Niestety nie znamy odpowiedzi na to pytanie, ponieważ Krystian Ochman trzyma swoje życie prywatne w tajemnicy.

Krystian Ochman - Eurowizja 2022

Krystian Ochman stał się reprezentantem Polski na Eurowizji 2022 w Turynie, gdzie pojawił się z piosenką River. Podczas drugiego półfinału zachwycił publiczność, która po jego występie nagrodziła go ogromnymi brawami. Oczywiście nie mogło być inaczej. Krystian Ochman przeszedł do kolejnego etapu, stając się finalistą 66. Konkursu Piosenki Eurowizji. Podczas finału reprezentant Polski uzyskał łącznie 151 punktów, zajmując tym samym 12. miejsce.

ZOBACZ TAKŻE: Eurowizja 2022 - ZWYCIĘZCA. Kto wygrał i które miejsce zajęła Polska?

Krystian Ochman - Instagram

Krystian Ochman jest aktywny na Instagramie. Znajdziecie go bez problemu wpisując jego imię i nazwisko lub nazwę profilu @krystianochman.

Listen on Spreaker.