Natalia Janoszek, Edyta Folwarska

i

Autor: TVN

NOWY PROGRAM

Królowa przetrwania. Gdzie oglądać nowe show z Natalią Janoszek, Edytą Folwarską i nie tylko?

2024-01-03 15:31

Czegoś takiego jeszcze nie było! Dwanaście kobiet opuści swoją strefę komfortu na rzecz przygody, a widzowie zobaczą je bez grama filtrów i w całkiem innym wydaniu niż w mediach społecznościowych. Mowa o programie "Królowa przetrwania", który lada moment będzie można oglądać na antenie TVN 7 i na Playerze. Sprawdźcie szczegóły.

Królowa przetrwania to nowość, która pojawi się na antenie TVN 7, a także na Playerze. Co to za program? Na czym polega? Telewizja TVN zdradziła szczegóły o nowym reality-show, którego nagrania odbywały się w Tajlandii. "Królowa przetrwania" to program, który powstał na podstawie holenderskiej produkcji WBITVP dla RTL5/Videoland. Polega na rywalizacji dwunastu uczestniczek, które będą musiały zmierzyć się z wieloma trudnościami i tym samym będą musiały pokonać wiele przeszkód. Jak czytamy na oficjalnej stronie TVN:

- 12 kobiet znanych z Internetu i programów telewizyjnych typu reality spotka się w Tajlandii w niecodziennych dla siebie okolicznościach - w samym sercu dżungli, bez telefonów i social mediów. Skonfrontują się nie tylko z dziką naturą, ale również ze sobą. Widzowie będą mieli po raz pierwszy okazję zobaczyć, jak prezentują się bez instagramowego filtra! 

Uczestniczki programu "Królowa przetrwania" na kilka tygodni zostawią swoich bliskich, followersów i codzienne przyjemności. Na rzecz przygody opuszczą swoją strefę i będą walczyć o nagrodę pieniężną! W nowym programie telewizji TVN, będą musiały przełamać swoje lęki i zmierzyć się z zadaniami wymagającymi odwagi, siły i sprawności fizycznej. W reality-show nie zabraknie budowania sojuszy, mądrych wyborów i sprytu, który przyda się przy eliminacji najsłabszego ogniwa.

Oskar Cyms o Natalii Janoszek: "Byłem w ciężkim szoku"

Królowa przetrwania - TRANSMISJA TV i ONLINE

Gdzie oglądać program "Królowa przetrwania"? Okazuje się, że reality-show będzie można oglądać nie tylko w telewizji, ale także online. Premiera dwóch pierwszych odcinków "Królowa przetrwania" była dostępna na platformie Player w środę 27 grudnia 2023 roku, zaś emisja na antenie TVN 7, miała miejsce w czwartek 28 grudnia i piątek 29 grudnia o godzinie 22:25. Jesteście ciekawi jak dwanaście kobiet, w tym Natalia Janoszek, Edyta Folwarska, czy też Monika Miller, poradzą sobie z wyzwaniami? Zapowiada się ciekawe widowisko! Kolejny odcinek w TVN 7 już w czwartek o godzinie 21:40.