O rety mamo! Konkurs z okazji Dnia Mamy 2022

i

Autor: Radio SuperNova Radio SuperNova - O rety mamo! Konkurs z okazji Dnia Mamy 2022

Konkurs z okazji Dnia Mamy 2022 w Radio SuperNova. Co zrobić by wygrać?

2022-05-25 8:59

Dzień Mamy już w czwartek 26 maja. To jedna z piękniejszych dat w kalendarzu, dlatego mamy dla Was konkurs! Kto robi najgorsze przypały chociaż sam o tym nie wie? No oczywiście, że... MAMA! Szczegóły dotyczące akcji, znajdziesz poniżej.

Kto robi najgorsze przypały chociaż sam o tym nie wie? MAMA! Nikt tak jak mama nie umie wparować w środek sytuacji i zażenować swoje własne dziecko! Zacząć opowiadać kolegą nastoletniego syna o jego ukochanym misiu, krzyczeć przez pół sklepu do córki o tym jakie kupić jej podpaski, czy wciskać w swoje dzieci fasolkę po bretońsku w pociągu bez klimatyzacji w upalne lato. Każdy z nas ma swoją własną Królową Przypału - swoją własną mamę. I chociaż każdemu z nas mama zrobiła nie raz w życiu przypał to przecież wszyscy wiemy, że ona to robi z miłości!

Mama zrobi wszystko dla swojego dziecka, a teraz my – dzieci naszych mam możemy zrobić coś wyjątkowego dla nich. Zgłoś się do konkursu, napisz nam przypałową historię z udziałem swojej mamy i zgarnij nagrodę dla niej i dla siebie! Przy okazji powiedz jej za pośrednictwem anteny, że ją kochasz i wiesz, że wszystko to robi bo cię kocha!

Regulamin, a także zgłoszenie do konkursu znajdziecie na stronie mama.radiosupernova.pl

Podziękuj swojej mamie i zrób jej przypał opowiadając na antenie Radia SuperNova o jej wygłupach!

Sonda
Czym odbarowujesz swoją mamę na Dzień Matki?