Alicja Majewska - wiek, utwory, choroba, mąż, kariera, dzieci, Instagram

i

Autor: AKPA Alicja Majewska - wiek, utwory, choroba, mąż, kariera, dzieci, Instagram

GWIAZDY

Kim jest Alicja Majewska? To warto o niej wiedzieć

2024-01-15 15:27

Alicja Majewska to jedna z piosenkarek, która na polskiej scenie muzycznej występuje od wielu lat. Jej głosem zachwyca się wiele osób, podobnie jak zjawiskową urodą. Jak wygląda jej życie prywatne? Ile lat ma Alicja Majewska? Najważniejsze informacje o artystce, znajdziecie w artykule poniżej.

Alicja Majewska - wiek, utwory, choroba, mąż, kariera, dzieci, Instagram: takie frazy są najczęściej wyszukiwane w sieci. Alicja Majewska to polska piosenkarka, która karierę muzyczną rozpoczęła w 1968 roku debiutując na IV Festiwalu Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze. Kilka lat później stała się wokalistką zespołu Partita i występowała w warszawskim Teatrze na Targówku. Początek solowej kariery Alicji Majewskiej, datuje się na 1974 rok, kiedy to zaprezentowała się szerszej publiczności w programie telewizyjnym. Dziś Alicja Majewska mimo swojego wieku jest cały czas aktywna muzycznie. Nie dość, że koncertuje na wielkich wydarzeniach telewizyjnych, to jeszcze od 2019 roku zasiada na czerwonym fotelu w The Voice Senior. Co jeszcze musicie o niej wiedzieć?

ZOBACZ TAKŻE: Edyta Górniak ma najlepsze nogi w show-biznesie? Fani na ten widok oszaleli!

Szybkie pytania - Borysewicz

Alicja Majewska - wiek, wzrost

Ile lat ma Alicja Majewska? Artystka urodziła 30 maja 1948 roku we Wrocławiu i jak łatwo można obliczyć, w 2023 świętowała swoje 75. urodziny. Internautów zastanawia także to ile wzrostu ma Alicja Majewska. Takiej informacji nie znajdziemy jednak w sieci.

Alicja Majewska - mąż

Czy Alicja Majewska ma męża? Piosenkarka mając 24 lata wzięła ślub i w latach 1972-1984, była żoną konferansjera Janusza Budzyńskiego, który prowadził teleturniej Wielka Gra. Para wzięła jednak rozwód w 1984 roku, a były mąż Alicji zmarł w 1990 roku.

Alicja Majewska - dzieci

Czy Alicja Majewska ma dzieci? Wdowa nie doczekała się potomstwa i jak wiadomo, dziś bardzo tego żałuje.

Alicja Majewska - choroba

Jakiś czas temu media obiegły informacje o tajemniczej chorobie Alicji Majewskiej. Piosenkarka zachorowała i nie mogła odebrać nagrody na specjalnej gali Wiktorów.

Alicja Majewska - utwory

Alicja Majewska ma na swoim koncie wiele znanych piosenek, które uwielbia nieco starsze pokolenie. Do najpopularniejszych utworów artystki należą takie tytuły jak:

  • Odkryjemy miłość nieznaną
  • Jeszcze się tam żagiel bieli
  • Żyć Się Chce
  • Przed Nocą i Mgłą

Alicja Majewska - Instagram

Alicja Majewska ma konto na Instagramie. Znaleźć ją można bez problemu wpisując jej imię i nazwisko lub oficjalny nick @alicjamajewskaofficial.

Sonda
Czy Alicja Majewska dobrze sprawdza się w roli jurorki "The Voice Senior"?