Justyna Steczkowska

i

Autor: AKPA

TYLKO POZAZDROŚCIĆ

Justyna Steczkowska ma ciało jak Bogini. Te kadry to istny dowód

2023-09-19 15:43

Justyna Steczkowska ma 51 lat, a figury może pozazdrościć jej niejedna 20-latka. Płaski brzuch, wysmuklone uda i zgrabne nogi to nie efekt zabiegów medycyny estetycznej, ale przede wszystkim wytrwałości w ćwiczeniach i w diecie. Jej najnowsze kadry z egzotycznych wakacji po prostu zachwycają!

Szamanka polskiej sceny muzycznej, to oczywiście Justyna Steczkowska. Artystka od lat jest aktywna w branży muzycznej i cieszy się ogromną popularnością. Swoją karierę rozpoczynała od śpiewania w zespołach jazzowych oraz rockowych i to właśnie dla muzyki zrezygnowała ze studiów. Pierwszą rozpoznawalność zyskała wygrywając program Szansa na Sukces w 1994 roku, a także zdobyła nagrodę "Karolinki" w Opolu. Dwa lata później na rynku ukazał się jej debiutancki krążek Dziewczyna Szamana, który sprzedał się ze stutysięcznym nakładem, co dało mu status platynowej płyty. Mimo upływu lat, artystka nie schodzi z list najpopularniejszych gwiazd polskiej sceny muzycznej, a jej niesamowitą urodą zachwyca się cała Polska!

ZOBACZ TAKŻE: Żona Sławomira na ponętnym nagraniu. Fani Kajry piszą: "co za nogi"

Szybkie Pytania - Ania Wyszkoni

Internauci zachwyceni figurą Justyny Steczkowskiej

Justyna Steczkowska w 2023 roku skończyła 51 lat, jednak naprawdę ciężko w to uwierzyć. Promienny uśmiech, młode rysy twarze, a w dodatku zgrabna i nienaganna figura. Mimo iż artystka urodziła trójkę dzieci, po jej ciele w ogóle tego nie widać! Długie, zgrabne nogi i płaski brzuch to coś, czego może pozazdrościć jej dziś niejedna 20-latka. Wszyscy zastanawiają się "jak ona to robi" i "jaką dietę stosuje". Znamy odpowiedź! Justyna Steczkowska nie prowadzi restrykcyjnej diety i nie stawia tylko i wyłącznie na zabiegi medycyny estetycznej. Artystka zaczyna dzień od szklanki wody, a następnie wypija świeżo wyciskany sok owocowo-warzywny. Nie odmawia sobie również kawy, natomiast zrezygnowała ze spożywania alkoholu. Wiadomo od dawna, że Steczkowska jest fanką pieczenia domowego chleba i dba o to, żeby na talerzu zawsze było dużo warzyw.

Na najnowszych kadrach z wakacji artystki widać, że prowadzenie zdrowego trybu życia, zbilansowanej diety i treningów naprawdę się opłaca. Takiej figury może pozazdrościć jej niejedna 20-latka. Przekonajcie się sami!

Sonda
Lubisz muzykę Justyny Steczkowskiej?