Justyna Steczkowska

i

Autor: AKPA Justyna Steczkowska

Justyna Steczkowska kusi w panterkowym stroju. Ciężko oderwać wzrok od jej figury!

2022-12-21 9:57

Justyna Steczkowska ma 50 lat, a figury może pozazdrościć jej niejedna nastolatka! Artystka zna swoją wartość i wie, jak ciężko zapracowała sobie na swoją idealną sylwetkę, dlatego nie ma się co dziwić, że po raz kolejny chwali się swoimi kształtami. Od jej tańca w panterkowym stroju ciężko oderwać wzrok!

Justyna Steczkowska jest jedną z popularniejszych piosenkarek na polskiej scenie muzycznej. Od lat zachwyca wszystkich barwą swojego głosu - w końcu słynie z szerokiej skali głosu, wyliczonej aż na cztery oktawy! Nie można również zapomnieć o jej piosenkach, które potrafią złapać za serce, ale także o jej wyglądzie, który powala na kolana. Piosenkarka w sierpniu 2022 roku świętowała okrągłe 50. urodziny i w jej przypadku okazuje się, że wiek to tylko cyferki. Justyna Steczkowska z dnia na dzień promienieje coraz bardziej, a dodatkowo wzrok wszystkich przyciąga nie tylko jej piękna buzia, ale także nienaganna sylwetka!

ZOBACZ TAKŻE: Tyle zarobi Maryla Rodowicz na Sylwestrze z Polsatem! Zarobki 77-latki za jedną noc powalają!

Szybkie pytania - Borysewicz

Justyna Steczkowska zachwyca figurą

Justyna Steczkowska włożyła kawał ciężkiej pracy, by jej figura była idealna. Piosenkarka z chęcią i dużą odwagą często prezentuje w mediach swoje krągłości, a fani nie mogą oderwać od niej wzroku. Tym razem wokalistka pojawiła się zimowym kadrem na którym tańczy w panterkowym stroju. Nie chodzi tu o bikini, lecz o body z długim rękawem, w którym wyeksponowana jest jej talia i zgrabne nogi. Kocie ruchy Steczkowskiej oczarowały internautów, dlatego nie ma się co dziwić, że na ten widok po prostu opada szczęka!

- Jakiś przepis poda Pani na boski wygląd w Pani wieku??

- Kobieta ma 50 lat ???

- Bogini ?

- myślałam że to jakaś nastolatka ?

Ciężko uwierzyć, że Justyna Steczkowska mimo iż jest mamą trójki wspaniałych dzieci, to ma figurę prawdziwej modelki!

Sonda
Śledzisz Justynę Steczkowską w mediach społecznościowych?