Steczkowska i Madonna

i

Autor: AKPA; Zak Hussein / SplashNews.com/East News Justyna Steczkowska w ostrych słowach o Madonnie.

Gwiazdy

Justyna Steczkowska kontra Madonna! Polska diwa nie pozostawiła na niej suchej nitki

2023-11-11 16:51

Madonna aktualnie jest w międzynarodowej trasie koncertowej i zbiera fantastyczne recenzje. Fanką jej talentu nie jest jednak... Justyna Steczkowska. W programie The Voice of Poland wokalistka postanowiła skomentować umiejętności "królowej popu" i jak się okazało, nie miała dużo dobrego do powiedzenia.

Madonna jest uważana za jedną z największych gwiazd świata. Każdy zna jej największe hity i pomimo upływu lat, nadal ma wielkie grono fanów. Choć na scenie jest już od ponad czterech dekad, bilety na jej koncerty wciąż rozchodzą się jak świeże bułeczki. Madonna od początku swojej przygody z muzyką słynie ze spektakularnego show. Eksperci są zgodni, że to ona otworzyła drzwi takim gwiazdom jak Britney Spears, Lady Gaga czy Beyonce. Choć umiejętność robienia niesamowitych występów nie ulega wątpliwości, nie wszyscy są fanami wokalu Madonny. Wśród takich osób jest gwiazda, która uznawana jest za jedną z najlepszych wokalistek w Polsce - Justyna Steczkowska. Na planie programu The Voice of Poland zdradziła, co sądzi o talencie "królowej popu".

Justyna Steczkowska zdradza całą prawdę o relacjach z Markiem Piekarczykiem

Steczkowska ostro o Madonnie

Justyna Steczkowska była bardzo szczera w swojej ocenie umiejętności wokalnych Madonny. Te słowa na pewno nie spodobają się jej fanom! Co powiedziała? - Przy całym jej niewątpliwym wkładzie w muzykę popową i królowaniu, to jednak to, jak ona śpiewa, mnie nie wzrusza. Nie jest w stanie mnie na żywo wzruszyć, ponieważ nie ma takiego talentu po prostu - uważa Justyna. - Albo ktoś ma talent do śpiewania, ale śpiewania, a nie że ma głos i śpiewa. Stoi Adele - słuchasz i to cię wzrusza. Stoi Sade i ona śpiewa i to cię wzrusza. A ona stoi i śpiewa i to cię nie wzrusza. I jak przestaje tańczyć i wszystko się dziać, szukasz, gdzie można kupić lody albo chipsy - dodała.

Źródło: Justyna Steczkowska kontra Madonna! Polska diwa nie pozostawiła na niej suchej nitki