Justyna Steczkowska i Marcin Maciejczak

i

Autor: Natasza Młudzik / Jan Bogacz / TVP

Justyna Steczkowska i Marcin Maciejczak dali czadu. Ich występ wzrusza do łez!

2022-04-25 8:50

Za nami wielki finał piątej edycji The Voice Kids, który obfitował w niesamowite emocje. Do grona zwycięzców dołączył Mateusz Krzykała, jednak zanim poznaliśmy werdykt, na scenie królował między innymi Marcin Maciejczak i Justyna Steczkowska. Artyści zaśpiewali w duecie i oczarowali publiczność w studio, jak i przed telewizorami. Ten występ wzrusza do łez!

Od 26 lutego tego roku, na antenie Telewizyjnej Dwójki gościło najbardziej muzyczne show w naszym kraju, czyli The Voice Kids. Była to piąta edycja w której mogliśmy oglądać utalentowane dzieciaki, a także trenerów którzy spełnili już niejedno marzenie. Cleo, Dawid Kwiatkowski, a także Tomson i Baron. To oni zasiadali na czerwonych fotelach i doprowadzili do finału uczestników ze swoich drużyn. Zasady są jednak jasne - wygrać może tylko jedna osoba! Do grona zwycięzców z poprzednich edycji, czyli do Roksany Węgiel, Aniki Dąbrowskiej, Marcina Maciejczaka i Sary James, dołączył 13-letni Mateusz Krzykała.

Zanim jednak poznaliśmy zwycięzcę, na scenie gościła między innymi: Cleo z Marylą Rodowicz, Sara James, a także... zwycięzca 3. edycji The Voice Kids - Marcin Maciejczak, który oczarował wszystkich śpiewając sentymentalną piosenkę z Justyną Steczkowską.

Natalia Nykiel - Co lubi robić o 3 w nocy? (Szybkie Pytania)

Justyna Steczkowska i Marcin Maciejczak w duecie

Justyna Steczkowska i Marcin Maciejczak gościli w finale 5. edycji The Voice Kids. Kiedy wyszli na scenę, jednoczenie oczarowali i wzruszyli publiczność - nie tylko w studio, ale również widzów przed telewizorami. Artyści wyłonili się z chmur, które zagościły na scenie i zaczęło się prawdziwe muzyczne show! Nie brakowało rozczuleń, a to wszystko przez ich fenomenalne barwy głosu, ale również sentymentalną piosenkę z głębokim przesłaniem, która nosi tytuł Nie poddawaj się.

- Było cudownie. ??????❤️❤️

- Wow Cudowne głosy jak Anioł ❤️?

- Ależ to były emocje móc cię znowu zobaczyć i usłyszeć na żywo?było cudownie oglądać finał The Voice pod sceną❤️

- Wspaniały występ ,gratulacje ?❤️

Występ Justyny Steczkowskiej i Marcina Maciejczaka przeszedł do historii, a reakcje internautów mówią same za siebie - to było coś! Poniżej możecie posłuchać jak poradzili sobie w duecie. Uwaga - grozi wzruszeniem i oczarowaniem!

The Voice Kids - do której drużyny pasujesz najbardziej?

Pytanie 1 z 4
Kto jest Twoim ulubionym trenerem?