B.R.O - Jeszcze Będzie Pięknie. Utwór który daje nadzieje na każdą okazję

i

Autor: Marcin Świątek / materiały prasowe B.R.O Management B.R.O - Jeszcze Będzie Pięknie. Utwór który daje nadzieje na każdą okazję

B.R.O - Jeszcze Będzie Pięknie. Utwór który daje nadzieje na każdą okazję

2022-04-25 6:05

Jakub B.R.O Birecki, postanowił stworzyć utwór, który daje nadzieje na każdą okazję. Jeszcze Będzie Pięknie to połączenie popu i delikatnego rocka. Trafia do każdego bez względu na wiek. To jest mocny kandydat do hitu wakacji 2022.

B.R.O po raz kolejny zaskakuje słuchaczy. Tym razem z okazji swoich 30. urodzin postanowił wydać utwór Jeszcze Będzie Pięknie. Ten numer powstał przez przypadek. Po wielu pochmurnych dniach wszedłem do studia, żeby kontynuować pracę nad moim albumem Dziewczyna Dilera. W momencie gdy zobaczyłem słońce, stwierdziłem, że nie będę pisał mrocznego utworu. I tak powstał pogodny, rytmiczny kawałek, który nadaje się na każdą okazję - mówi raper. Klip został stworzony w jednym z warszawskich studiów nagraniowych na zasadzie one shot’u. W teledysku oprócz córki Bireckiego, wzięło udział mnóstwo jego fanów, a także znanych influencerów: Michał Gala, Dominik Łupicki, Krystian Rafacz (znany jako Ekajestem), Sebastian Kowalczyk, Czarek Czaruje czy Radek Kapias.

Kim jest Jakub B.R.O Birecki?

Jakub B.R.O Birecki to polski raper i producent muzyczny. W młodości piłkarz Startu Otwock i juniorskich drużyn Polonia Warszawa. Karierę muzyczną rozpoczął w 2009 roku nielegalem Univers Story. Następnie ukazały się kolejne wydawnictwa Bireckiego: Next Level i minialbum Next Seven. W 2019 roku artysta wystąpił na Polsat SuperHit Festival z utworem Mówiła mi, za który otrzymał potrójną platynową płytę. W 2020 roku ukazały się dwa wydawnictwa. Rapowe Next Level 3, oraz popowo-funkową Delorean. Obydwa longplaye tworzą spójną całość. Raper zaskoczył wtedy swoim nowym muzycznym obliczem. Pod koniec 2020 roku podjął współpracę z Karolem Frizem Wiśniewskim i całą Ekipą. Został songwriterem i trenerem wokalnym Youtuberów. Napisał kilkanaście utworów na debiutancki album influencerów Ekipa - Sezon 3, który już w przedsprzedaży pokrył się platyną. W 2022 roku stworzył tytułowy utwór do serialu TVN Bunt. Zagrał w nim również samego siebie. Jesienią 2022 roku planuje wydać album koncepcyjny Dziewczyna Dilera.

SZYBKIE PYTANIA - B.R.O