Julia Wieniawa tym numerem podbija sieć. Rozkosz dla uszu - mówią internauci!

i

Autor: MARCIN WZIONTEK / SUPER EXPRSS Julia Wieniawa tym numerem podbija sieć. Rozkosz dla uszu - mówią internauci!

Julia Wieniawa tym numerem podbija sieć. Rozkosz dla uszu - mówią internauci!

2022-02-15 9:33

Do sieci trafił właśnie utwór Rozkosz wraz z hipnotyzującym klipem! To drugi singiel, promujący debiutancki album Julii Wieniawy, który ukaże się jeszcze w tym roku.

Julia Wieniawa to młoda aktorka i wokalistka. Znana ze swoich ról w serialach oraz filmach, ostatnio coraz więcej działa na rynku muzycznym, wyróżniając się niezwykłą barwą głosu i wrażliwością muzyczną. Pod koniec 2016 roku na albumie Flirtini: Heartbreaks & Promises Vol. 3 ukazał się utwór Na zawsze, który szybko stał się hitem. To zaowocowało podpisanym rok później kontraktem płytowym z wytwórnią Kayax. Single Oddycham, podwójnie platynowy Nie muszę i liryczna ballada SMRC podbiły serca fanów. Po krótkiej przerwie, kolejnymi sukcesami okazały się duet z Maciejem Musiałowskim w utworze Zabierz tę miłość (16 mln odtworzeń w serwisie YouTube) oraz liryczny, kobiecy cover przeboju Skubasa pt. Nie mam dla Ciebie miłości, przygotowany na XX-lecie działalności Kayaxu.

Kuba Szmajkowski o najgorszym pasztecie świata [TYLKO U NAS]

Szybkie pytania - Kuba Szmajkowski

Obecnie Julia Wieniawa pracuje nad swoją debiutancką płytą, której premiera zaplanowana jest na 2022 rok. Teraz przyszedł czas na drugą, po singlu Na darmo, zapowiedź krążka. Za tekst do Rozkoszy odpowiedzialna jest Kasia Lins, a muzyka powstała we współpracy z Kubą Karasiem. Pracując w studio - zdarzają się takie magiczne momenty, kiedy bez zastanowienia głos sam mnie prowadzi. Tak właśnie było podczas nagrywania Rozkoszy. W przypływie emocji melodia nagle pojawiła się w mojej głowie i od razu wiedziałam jakie dźwięki najlepiej oddadzą to, co czuję. To pierwszy utwór, który w całości stworzyłam z Kubą Karasiem - producentem, którego muzyczna estetyka bardzo do mnie przemawia i wręcz stapia się z moja wrażliwością. Za to tekst autorstwa Kasi Lins idealnie obrazuje miejsce, w którym znajduje się teraz moje serce. Do realizacji klipu zaprosiłam młodą, szaloną i bardzo zdolną artystkę - Martę Klarę, która dzięki swojej otwartej głowie przeniosła nas w magiczny, abstrakcyjny świat Rozkoszy. - mówi Julia Wieniawa