Joanna Krupa

i

Autor: AKPA Joanna Krupa

gwiazdy

Joanna Krupa - wiek, mąż, dziecko, perfumy, wzrost, kariera, Top Model, Instagram

2024-01-03 15:29

Kim jest Joanna Krupa? Widzowie mogą kojarzyć ją z programu TVN - Top Model, gdzie od 2010 roku zasiada na jurorskim fotelu. To nie tylko zjawiskowa modelka, ale także ulubienica polskich, jak i amerykańskich widzów. Ile ma lat? Kto jest jej mężem? Jak nazywa się jej córka? Te i inne informacje o modelce, znajdziecie w artykule poniżej.

Joanna Krupa - wiek, mąż, dziecko, perfumy, wzrost, kariera, Top Model, Instagram: takie frazy są najczęściej wyszukiwane przez internautów w sieci. Joanna Krupa to modelka, a także osobowość telewizyjna, która może pochwalić się nie tylko zjawiskową urodą, ale także gronem wiernych fanów - nie tylko w Polsce, ale i zagranicą. W wieku pięciu lat wyjechała do Chicago z matką i młodszą siostrą Martą. Chodziła tam do szkoły, a klika lat później przeprowadziły się do Los Angeles. Będąc małą dziewczynką, Joanna Krupa trenowała taniec klasyczny, a mając 13 lat mama zapisała ją do szkoły dla modelek. Krok po kroku jej kariera nabierała tempa, dlatego nic dziwnego, że od 2010 jest jurorką i gospodynią programu TVN Top Model, a także bierze udział w wielu sesjach zdjęciowych i głośnych projektach. Oprócz tego działa charytatywnie na rzecz praw zwierząt i głośno mówi, co na ten temat myśli. Co jeszcze musicie o niej wiedzieć?

Szybkie pytania - Doda

Joanna Krupa - wiek, wzrost

Ile lat ma Joanna Krupa? Wiek modelki to żadna tajemnica. Joanna urodziła się 23 kwietnia 1979 w Warszawie, więc jak łatwo można obliczyć ma 44 lata. Modelka należy do grona wyższych kobiet i mierzy 170 cm wzrostu.

Joanna Krupa - mąż

Czy Joanna Krupa ma męża? Takich odpowiedzi z pewnością poszukują panowie, którzy nie mogą oderwać wzroku od pięknej modelki! Joanna Krupa była żoną amerykańskiego przedsiębiorcy Romaina Zago, którego poślubiła 13 czerwca 2013 roku, jednak 11 lipca 2017 sfinalizowali sprawę rozwodową. W marcu 2018 roku, modelka zaręczyła się z przedsiębiorcą Douglasem Nunesem, którego poślubiła. W lipcu 2018 wzięli ślub cywilny, a 4 sierpnia ślub kościelny.

Joanna Krupa - dziecko

Czy Joanna Krupa ma dziecki? Modelka jest szczęśliwą mamą. Jej córka Asha-Leigh Nunes urodziła się 2 listopada 2019 roku i jest owocem miłości Joanny i Douglasa Nunesa.

ZOBACZ TAKŻE: Modelka plus size w Top Model 2022! Czy jurorzy dadzą jej szansę na rozwinięcie skrzydeł?

Joanna Krupa - perfumy

Joanna Krupa ma swój własny zapach perfum, który cieszy się ogromną popularnością. Kompozycja zapachowa Follow the Moment, rozkochała w sobie już niejedną kobietę!

Joanna Krupa - Instagram

Joanna Krupa jest aktywna na Instagramie, a jej konto obserwuje blisko 2 miliony osób! Znajdziecie ją bez problemu, wpisując w lupkę imię i nazwisko modelki. Na jej profilu znajdziecie zdjęcia z sesji zdjęciowych, relacje, ale także jej uroczą córeczkę!

Sonda
Oglądasz "Top Model"?