Jessica Ziółek

i

Autor: materiały prasowe

KSIĄŻKA

Jessica Ziółek gorzko o byciu dziewczyną piłkarza. Bycie WAGS nie zawsze było kolorowe

2023-09-13 15:36

Jessica Ziółek związana była z Arkadiuszem Milikiem i przez około dziesięć lat należała do grona polskich WAGS. Ich relacja choć była bajkowa, w końcu zakończyła się, a każde z nich poszło w swoją stronę. Dziś Jessica dzieli się ze światem odczuciami po związku z piłkarzem kadry narodowej. Okazuje się, że nie zawsze bycie dziewczyną popularnego sportowca było kolorowe.

Jessica Ziółek przez lata tworzyła bajkową relację z Arkadiuszem Milikiem. Bywała na meczach ukochanego, wspierała go gdy odnosił porażki, a swoim uczuciem chętnie dzieliła się w sieci publikując wspólne fotografie. W 2019 roku piłkarz oświadczył się kobiecie na greckiej wyspie Mykonos. Miał być ślub, założenie rodziny, lecz po blisko dziesięciu latach doszło do rozstania. Obecnie Jessica Ziółek jest narzeczoną Miłosza Mleczko, który jest bramkarzem Znicza Pruszków. Niedawno influencerka wydała książkę, w której opisała jak naprawdę wygląda życie polskiej WAG. Okazuje się, że spędzanie życia z popularnym i bogatym piłkarzem, wcale nie jest takie luksusowe.

WAGS cała prawda o kobietach piłkarzy - Jessica Ziółek

Jessica Ziółek - książka o życiu polskich WAGS

W środę 6 września nakładem Wydawnictwa Harde ukazała się książka Jessiki Ziółek - WAGS. Cała prawda o kobietach piłkarzy. Autorka, która związana jest ze światem piłki nożnej, opisała jak obserwowała ten świat z pozycji WAG. Gdy związała się z Arkadiuszem Milikiem byli nastolatkami, bez grubych pieniędzy i luksusowego życia. Wszystko zmieniło się, gdy piłkarz dostał propozycję transferu, a Jessica musiała podporządkować swoje życie pod tryb życia partnera, co jak się dziś okazuje, nie było wcale takie łatwe. Opis książki Jessiki Ziółek brzmi następująco:

Każda chciałaby być z NIM. Wszystkie marzą, by być jak ONA. Szczupła, wysportowana, piękna, zadbana. Z kartą kredytową bez limitu. Z najdroższą torebką, w najbardziej ekskluzywnych ubraniach, z wyrzeźbionym brzuchem, tysiącami followersów w sieci i... wielkim lękiem. W każdej chwili ta śliczna bajka może zmienić się w horror. WAGs – wifes and girlfriends – żony i dziewczyny piłkarzy. Ich mężczyźni są dla fanów piłki bogami. One na co dzień żyją z tymi bóstwami. A ich życie to też gra, choć nie toczy się na boisku. Albo umiesz przestrzegać zasad, albo dostajesz czerwoną kartkę. I już zawsze będziesz gorsza. Dlatego zaraz po porodzie ruszysz na siłownię, żeby znowu mieć idealną figurę. I nikomu się nie poskarżysz, kiedy on prześpi się z inną. Byle cię dla niej nie zostawił.

Kim jest Jessica Ziółek?

Jessica Ziółek to influencerka i projektantka mody. Studiowała dziennikarstwo, jednak finalnie postawiła na psychologię. Biegle włada językiem włoskim. Jako WAG mieszkała w Holandii, Niemczech i przez 12 lat we Włoszech. Kocha sport i programy modowe, jest pasjonatką zwiedzania nowych miejsc oraz poznawania innych kultur. Optymistka, która nazywa swoje życie podróżą. Przez lata obserwowała, co to znaczy być partnerką uwielbianego przez kibiców piłki nożnej sportowca. I temu poświęciła swoją debiutancką książkę: WAGS. Cała prawda o kobietach piłkarzy. Wciąż odkrywa, kim jest naprawdę - wymyśloną przez media postacią czy dziewczyną, która dzięki wiedzy i doświadczeniu może odmienić życie wielu młodych kobiet.