The Voice of Poland

i

Autor: AKPA

GŁOSOWANIE

Jak głosować na finalistów The Voice of Poland 14? Widzowie zdecydują kto wygra!

2023-11-25 21:15

Wielki finał czternastej edycji The Voice of Poland już w najbliższą sobotę 25 listopada. O zwycięstwo walczyć będą Antoni, Maja, Janek i Becky. Kto wygra? Kto okaże się być najlepszy? Po raz kolejny widzowie TVP2 zdecydują, do kogo trafi nagroda główna, a wszystko dlatego, że w finale odbywać się będzie głosowanie SMS-owe. Sprawdźcie szczegóły.

Od Przesłuchań w Ciemno minęło sporo czasu. Teraz przyszła pora na wielki finał The Voice of Poland 14, podczas którego poznamy uczestnika, który dołączy do grona zwycięzców muzycznego programu dla dorosłych. Po głośnym półfinale, w którym z show pożegnał się między innymi Daniel Borzewski, zostało tylko czterech uczestników, którzy walczyć będą o nagrodę główną. Są to Maja Walentynowicz z drużyny Justyny Steczkowskiej, Antoni Zimnal z drużyny Marka Piekarczyka, Jan Górka z drużyny Lanberry i Becky Sangolo z drużyny Tomsona i Barona. Według wielu osób obecną edycję The Voice of Poland powinien wygrać Antek z drużyny Marka lub Jan z drużyny Lanberry, jednak o tym kto wygra program zadecydują widzowie poprzez głosowanie SMS-owe.

The Voice of Poland - pytanie Lanberry poruszyło Justynę Steczkowską do łez!

Finał The Voice of Poland 14 - GŁOSOWANIE [NUMER SMS, TREŚĆ]

Jak głosować na finalistów w The Voice of Poland 14? Widzowie po raz kolejny wybiorą zwycięzcę programu za pośrednictwem głosowania SMS. Aby zagłosować na swojego ulubieńca i przybliżyć go do wygranej programu należy wysłać SMS pod numer 7350, a w treści wpisać numer danego finalisty - Antoniego, Mai, Janka lub Becky. Oto szczegóły:

  • Antoni Zimnal: SMS o treści 11 pod numer 7350
  • Maja Walentynowicz: SMS o treści 14 pod numer 7350
  • Janek Górka: SMS o treści 8 pod numer 7350
  • Becky Sangolo: SMS o treści 4 pod numer 7350

Koszt SMS-a w głosowaniu The Voice of Poland to 3,69 zł (z VAT).