Zenek Martyniuk

i

Autor: AKPA Zenek Martyniuk

SPRAWDŹ SIĘ

Jak dobrze znasz piosenki Zenka Martyniuka? Komplet punktów tylko dla najwierniejszych fanów

2023-09-22 8:36

Zenek Martyniuk to niekwestionowany król disco polo, który na scenie daje czadu już od 1989 roku! Jego piosenki to prawdziwe perełki, które już w dniu premiery potrafią zostać okrzyknięte prawdziwymi hitami. Jesteś fanem jego twórczości i myślisz, że znasz jego każdy kawałek? Jeśli tak, zmierz się z naszym quizem i sprawdź, czy piosenki Zenka Martyniuka faktycznie nie są Ci obce!

Zenek Martyniuk to najpopularniejszy wokalista, który nazywany jest również królem disco polo. Jego przygoda z muzyką zaczęła się w 1989 roku, kiedy to wraz z Mariuszem Anikiejem założył zespół Akcent. Od tamtej pory wydaje hit za hitem, osiągając spektakularne sukcesy! W swojej karierze wylansował już takie kawałki jak Gwiazda, Pragnienie miłości, Życie to są chwile, Przez twe oczy zielone, Przekorny los, czy też najnowszą piosenkę To ja Ciebie wołam, która miała premierę 23 czerwca 2022 roku i w niecałą dobę osiągnęła blisko 100 tys. odsłon na samym YouTubie.

Jak dobrze znasz numery Zenka Martyniuka i grupy Akcent? Sprawdź swoją wiedzę w naszym quizie poniżej.Komplet punktów zdobędą tylko najwierniejsi fani artysty, którzy na pamięć znają jego hity!

ZOBACZ TAKŻE: Zenek Martyniuk poprawił urodę. Król disco polo lśni na nowo!

Jak dobrze znasz piosenki Zenka Martyniuka?

Pytanie 1 z 8
Ludzie mówią do mnie przestań martwić się...
Kuba Urbański z grupy Playboys nie wierzył, że jego żona jest w ciąży!