QUIZ

Jak dobrze pamiętasz serial Niania? Sprawdź czy dopasujesz aktorów do ich serialowych imion!

2024-04-25 15:32

Niania to jeden z najpopularniejszych polskich seriali komediowych. Produkcja z Agnieszką Dygant na czele cieszyła się lata temu ogromną sympatią, a dziś wszyscy z sentymentem wspominają perypetie serialowej niani Frani. A Ty dobrze pamiętasz Nianie? Sprawdź się w naszym quizie, czy dopasujesz aktorów do ich serialowych imion.

Niania to polski serial komediowy, który emitowany był na antenie TVN od 2005 do 2009 roku. Widzowie go uwielbiali, a wszystko przez zabawną fabułę i obsadę aktorską, której dziś nikt nie zamieniłby na żadną inną. Przypomnijmy, że główna bohaterka Franciszka Maj na początku serialu straciła pracę w salonie sukien ślubnych, który prowadził jej niedoszły narzeczony. Chcąc znaleźć sobie inne zajęcie i zarobić trochę pieniędzy Frania jako akwizytorka kosmetyków udała się do rodziny Skalskich. Zamiast sprzedaży towaru została przyjęta do pracy jako opiekunka do dzieci bogatego producenta telewizyjnego, Maksymiliana. Niania przez kolejne odcinki zajmowała się zamkniętej w sobie Zuzią, urwisem Adasiem i nieśmiałą Małgosią. W czasie opieki Frania i Skalski zakochują się w sobie, ale ich relacje nie są łatwe bo często jest między nimi zazdrosna Karolina.

Facebook - Wywiad Roxie Smolasty - gra w pytania, quiz | ESKA

Serial "Niania" - quiz dla fanów serialu

Jesteś fanem serialu Niania i uwielbiasz aktorów, którzy w produkcji ogrywali zabawne role? Jeśli tak zmierz się z naszym quizem! My pokazujemy Ci zdjęcie i serialowe imię, a Ty dopasowujesz aktora, który wcielał się w tę rolę. Do dzieła!

Jak dobrze pamiętasz serial Niania? Dopasuj aktora do odgrywanej roli

Pytanie 1 z 10
Kto wcielał się w postać niani - Frani Maj?
serial Niania