Iza Zabielska

i

Autor: materiały prasowe Iza Zabielska

Iza Zabielska w odważnym kawałku Menago. O czym jest debiutancki utwór tiktokerki?

2022-09-13 10:36

O czym oraz o kim, jest kawałek noszący tytuł Menago? Odważny, debiutancki utwór Izy Zabielskiej, popularnej twórczyni z TikToka od kilku dni krąży w sieci. Sprawdźcie szczegóły.

Niekonwencjonalna 20-latka z Warszawy prezentuje swój najnowszy utwór, w którym w bezwzględny sposób opowiada o swojej drodze w poszukiwaniu szczęścia oraz pojawiających się na niej przeszkodach.

Piosenka „MENAGO” opowiada o poszukiwaniu swojego szczęścia i porzucania negatywnej przeszłości. Opisałam w niej postać pod pseudonimem Menago i opowiadam o tym jak dyktował On moim życiem. Piosenka z czasem staje się coraz bardziej mroczna, co tez widać w teledysku. Ostatnia zwrotka to już nie opowieść o mnie. Mówię tam w drugiej  osobie i bezpośrednio zwracam się do Menago. Robiąc to sprzeciwiam się mu, co również można zobaczyć w teledysku. Przed napisaniem tej piosenki nigdy nie miałam menadżera. Różni ludzie z mojego otoczenia, którzy próbowali mnie na siłę  zdominować, zastraszyć czy zmienić zostali przeze mnie zmiksowani i zblendowani w jedną osobę i tak powstała postać pod pseudonimem MENAGO. Tak również brzmi tytuł utworu, ponieważ można by powiedzieć ze jest on o Menago.

Izabela sama siebie określa oczywiście jako artystyczną duszę. Uwielbia sztukę każdego rodzaju. Aktorstwo czy moda to tylko część zainteresowań młodej artystki. Tworzenie muzyki jest jej największą pasją, a według Izy jest to coś co daje ogromne uczucie spełnienia. 

Szybkie Pytania - Bryska

Według Izy kluczem do radzenia sobie z problemami jest stawianie im czoła. Na swojej stosunkowo krótkiej, życiowej drodze 20-latka napotkała już wiele przeszkód z którymi było jej się zmierzyć. Gwiazda TikToka, której dotychczasowa praca opiewała na byciu influencerem, pragnie podzielić się swoją wrażliwością również ze słuchaczami. Utwór Menago, to nowoczesna opowieść o byciu sobą, która oprócz rewelacyjnej warstwy tekstowej jest również bardzo ciekawą kompozycją muzycznie. Izabela pomimo swojego (na pierwszy rzut oka) luźnego stylu życia jest na co dzień bardzo zdeterminowaną osobą, która pragnie spełniać marzenia. Iza Zabielska pragnie by odbiorcy widzieli w niej, to jaka jest naprawdę. 

Instagram, YouTube czy TikTok? Gdzie zrobiłabyś karierę?

Pytanie 1 z 8
Co najbardziej lubisz robić?