Ich Troje

i

Autor: materiały prasowe Ich Troje

Ich Troje - premiera płyty i wspaniały jubileusz w Sopocie! Co będzie się działo 10.07.2022?

2022-07-01 12:05

Ich Troje to jeden z popularniejszych zespołów pop-rockowych w naszym kraju, który został założony 3 listopada 1995 w Łodzi przez Jacka Łągwę i Michała Wiśniewskiego. Teraz okazuje się, że już 10 lipca 2022 roku w Operze Leśnej w Sopocie, gruba będzie świętować 27 lat na scenie! Co będzie się działo podczas ich jubileuszu? Sprawdźcie szczegóły!

Premiera ostatniej płyty zespołu ICH TROJE nie oznacza jego końca! Wydarzenie niezwykłe, bo jubileuszowe aczkolwiek spóźnione przez pandemię - Ich Troje będzie bowiem świętowało 27 lat na muzycznej scenie. Nie trzeba nikomu przedstawiać tej trójki wyjątkowych ludzi - charyzmatycznego Michała, człowieka orkiestry - Jacka i Ania Świątczak - wokalistki, która po 10 latach przerwy na powrót zasiliła szeregi grupy. Zespół przez 25 lat zagrał kilkaset koncertów w kraju i poza jego granicami, sprzedali ponad 12 milionów płyt. Michał skutecznie dbał o to, by koncerty były zawsze wyjątkowe i na długo pozostawały w pamięci uczestników - na scenie pojawiał się balet, huśtawka, motocykle, a kiedy trzeba było - wywoływali deszcz!  Tym razem nie będzie inaczej! 

Podczas koncertu 10 lipca 2022 roku w Operze Leśnej, usłyszymy zarówno te największe hity zespołu, takie jak "Powiedz", "A wszystko to…", "Zawsze z Tobą chciałbym być", "Wypijmy za to!", "Babski Świat", "Keine Grenzen", a także wiele, wiele innych, a każda z piosenek wzbogacona będzie unikalnym strojem, zapierającym dech rekwizytem i choreografią. Zapewniamy Was, że to będzie niezapomniany moment. Przepiękna sceneria amfiteatru tylko doda temu wydarzeniu magii.

To jednak nie koniec. Od piątku 1 lipca w paśmie popołudniowym Radia SuperNova, usłyszycie więcej szczegółów na temat koncertu Ich Troje, a po godzinie 18:00 będziemy mieć dla Was bilety. Nie możecie tego przegapić!

Ich Troje

i

Autor: materiały prasowe Ich Troje