Lil Masti

i

Autor: screen z YouTube/HIGH League

High League 3 - transmisja PPV za darmo. Gdzie obejrzeć walki na High League 3?

2022-06-04 13:25

W sobotę 4 czerwca odbędzie się gala High League 3. W oktagonie zmierzą się ze sobą znane gwiazdy internetu, ale także sportu. Wśród nich pojawi się Lil Masti, Robert Burneika, czy też narzeczona Artura Szpilki - Kamila Wybrańczyk. Gdzie obejrzeć walki? Czy jest dostępna transmisja za darmo? Sprawdźcie gdzie i ile kosztuje PPV na High League 3.

High League 3 - transmisja PPV za darmo online. Czy jest dostępna? Gdzie i za ile wykupić PPV na High League 3? Trzecia gala Malika Montany już w sobotę 4 czerwca. To właśnie w ten wieczór w Ergo Arenie Sopot, odbędą się emocjonujące walki gwiazd internetu, a także innych znanych osób ze świata sportu. W oktagonie nie zabraknie Lil Masti, która już nie raz pokazała że jest niepokonana. Oprócz niej zawalczy również Robert Burneika, znany wszystkim jako Hardcorowy Koksu, a także narzeczona Artura Szpilki - Kamila Wybrańczyk. Karta walk na High League 3 robi wrażenie, dlatego coraz więcej osób poszukuje informacji na temat transmisji sportowego wydarzenia.

ZOBACZ TAKŻE: High League 3 - KARTA WALK, DATA, ZAWODNICY. Kto i kiedy walczy na High League 3?

Smolasty (Szybkie Pytania)

High League 3 - transmisja PPV [CENA, GDZIE KUPIĆ]

Gdzie kupić PPV na High League 3? Ile kosztuje PPV na High League 3? Odpowiedzi na takie pytania szuka wiele osób, które chciałyby obejrzeć walki gwiazd sportu i internetu. High League 3 to nie tylko dziewięć pojedynków w oktagonie, ale także koncerty znanych artystów oraz gorące show! Transmisja z wydarzenia dostępna będzie na stronie highlive.tv w systemie PPV w dwóch wariantach:

  • Wariant BASIC oferuje transmisję w jakości 720p oraz dostęp do gali przez 24 godziny po zakończeniu. Cena tej transmisji zaczyna się od 29,99 zł.
  • Wariant PREMIUM oferuje jakość transmisji 1080p oraz dostęp do 7 dni po zakończeniu gali, ale to nie koniec! Wariant ten obejmuje także transmisję hejt roomu, a cena zaczyna się już od 34,99 zł.

ZOBACZ TAKŻE: High League 3 - GODZINA. O której godzinie są walki? Jaka jest kolejność walk?

High League 3 - za darmo

Gdzie obejrzeć High League 3 za darmo? Czy bezpłatna transmisja dostępna jest w internecie? Gala High League 3 jest dostępna legalnie wyłącznie w płatnym systemie PPV, o którym pisaliśmy powyżej. 

Sonda
High League czy Fame MMA? Co wolisz?