High League

i

Autor: screen z Instagram/highleague_official High League

High League 3 Extra - walka Załęcki vs. Don Diego. Gdzie oglądać i o której? [GODZINA, WYNIK]

2022-06-20 21:21

High League 3 powraca w wersji Extra! To wszystko przez zaległą walkę Denis 'Bad Boy' Załęcki vs. Mateusz 'Don Diego' Kubiszyn, która nie odbyła się w pierwszym terminie. Gdzie i o której oglądać High League 3? Kiedy jest walka zawodników? Sprawdźcie szczegóły.

High League 3 Extra - walka Bad Boy vs. Don Diego. Gdzie oglądać i o której? W jaki sposób skorzystać z darmowej transmisji? W sobotę 4 czerwca 2022 roku w trójmiejskiej Ergo Arenie, odbyła się ekscytująca gala High League 3. Widzowie mogli zobaczyć w oktagonie wiele gwiazd, w tym Alberta Simao, który wygrał z Marcinem Dubielem, czy też Roberta Burneikę, którego pokonał Robert Robur WK Orzechowski. Niestety w wyniku zamieszek na trybunach i nie tylko, jedna walka została odwołana ze względu bezpieczeństwa. Mowa o starciu Denis Bad Boy Załęcki vs. Mateusz Don Diego Kubiszyn. Jak się jednak okazało, walka została przełożona w czasie i odbędzie się już w poniedziałek 20 czerwca.

ZOBACZ TAKŻE: High League 3 - WYNIKI wszystkich walk. Kto wygrał 4.06.2022?

Super Sport odc. 3

High League 3 Extra - DATA, GODZINA, TRANSMISJA

Kiedy i o której godzinie jest walka Denis 'Bad Boy' Załęcki vs. Mateusz 'Don Diego' Kubiszyn? Zawodnicy zawalczą na High League 3 Extra już w poniedziałek 20 czerwca o godzinie 20:00. Gdzie obejrzeć zaległą walkę zawodników? Transmisja High League 3 Extra dostępna będzie za darmo dla osób, które wykupiły bilety na galę High League 3 lub PPV. Inni natomiast muszą nabyć dodatkowe PPV, którego ponownie do wyboru są dwie opcje:

  • High League 3: Extra PPV w wariancie PREMIUM. Cena zaczyna się od 9,99 zł i obejmuje dostęp do transmisji na żywo Denis 'Bad Boy' Załęcki vs. Mateusz 'Don Diego' Kubiszyn + 7-dniowy zapis wideo
  • High League 3: Extra PPV w wariancie PACKAGE. Cena zaczyna się od 24,99 zł i obejmuje stream LIVE z walki Denis 'Bad Boy' Załęcki vs. Mateusz 'Don Diego' Kubiszyn w jakości HD, 1080p, 7-dniowy zapis wideo oraz dostęp do całej gali High League 3, która odbyła się 4 czerwca.

High League 3 Extra - walka Załęcki vs. Don Diego [WYNIK]

Wynik walki Denis 'Bad Boy' Załęcki vs. Mateusz 'Don Diego' Kubiszyn zostanie opublikowany w tym miejscu, od razu po zakończonym starciu.

AKTUALIZACJA

Walka Denis 'Bad Boy' Załęcki vs. Mateusz 'Don Diego' Kubiszyn zakończyła się po trzech pełnych rundach. Zwycięzcą walki po jednogłośnej decyzji sędziów został Don Diego.

High League 4 - kiedy jest? Jak wygląda karta walk? [DATA, GODZINA, MIASTO, BILETY]

Sonda
High League czy Fame MMA? Co wolisz?