Hanna Śleszyńska

i

Autor: AKPA

radosna nowina

Hanna Śleszyńska jest „najszczęśliwsza na świecie”. Aktorka przekazała radosne wieści 

2024-01-29 10:57

Hanna Śleszyńska nie posiada się z radości i dumy. Aktorka wyjawiła, że jej rodzina się powiększyła, a ona sama stała się babcią Hanią! Jej najstarszy syn został tatą 29 grudnia 2023 roku.

Hanna Śleszyńska jest mamą dwóch synów. Najstarszy - Mikołaj - urodził się w 1985 roku, a jego ojcem jest Wojciech Magnuski. Drugi syn aktorki to owoc jej miłości z Piotrem Gąsowskim - Jakub, który poszedł w ślady rodziców i dzisiaj również jest aktorem. Śleszyńska przekazała fanom radosną nowinę i w nowy 2024 rok - weszła jako babcia Tymka.

Na Scenie letniej Śleszyńska, Rozmus i Gąsowski

Hanna Śleszyńska została babcią

Syn Hanny Śleszyńskiej - Mikołaj - został tatą 29 grudnia 2023 roku. W swoich noworocznych życzeniach, aktorka przekazała informację o narodzinach wnuczka: „Kochani. Tak wygląda szczęśliwa babcia, zostałam nią 29 grudnia, gdyż tego dnia urodził się mój wnuk, Tymek syn Oli i Mikołaja, waży 3400, i ma 54 cm, mama i synek czują się dobrze. Jestem najszczęśliwsza na świecie i tym szczęściem chciałam się z Wami podzielić (…)” - napisała na Instagramie aktorka. Mikołaj ma 39 lat i od kilku lat cieszy się tytułem doktora w dziedzinie nauk neurokognitywistyki. O swoim synu, Hanna napisała: „Mój starszy syn Mikołaj wczoraj obchodził urodziny. Rocznik’85. Naukowiec z artystyczną duszą.W tym roku obronił pracę doktorską w dziedzinie neurokognitywistyki (nauka, która łączy psychologię z najnowszą wiedzą na temat funkcjonowania mózgu). Razem z tatą Mikołaja @wojtekmagnuski ,śmiejemy się, że nie można by lepiej zaprogramować naszego syna. Jest mądry, dobry i wrażliwy a przy tym niezwykle skromny. Gdyby zaludnić świat takimi ludźmi jak Mikołaj, nasza planeta byłaby w o wiele lepszej kondycji. Olbrzymi wkład w wychowanie Mikołaja mieli też wszyscy kochani Dziadkowie i oczywiście super-ojczym @piotr.gasowski.official. A teraz dołączyła do naszej kolorowej, patchworkowej rodziny, cudowna żona Ola @ola_lila_ i jej rodzice. Wszystkiego Najlepszego Kochany Synku” - pisała w dniu jego urodzin, 22 września 2021 roku.

Piotr Gąsowski zabrał swoje byłe partnerki na rodzinną imprezę. Łączy ich wyjątkowa relacja

Hanna Śleszyńska to polska aktorka teatralna, filmowa i kabaretowa. Urodziła się 11 kwietnia w 1959 roku w Warszawie. Zagrała między innymi w produkcjach: „Daleko od noszy”, „Tajemnica sagali”, „Graczykowie”, „Awantura o Basię”, „Złoto dezerterów”, „Rodzina zastępcza”, „Spadkobiercy”, „Hotel 52”, „M jak miłość” czy „Filip”. Śleszyńska była związana z Wojciechem Magnuskim, Piotrem Gąsowskim i Jackiem Brzoską. Z Jackiem żyła od 2005 do 2019 roku. W czerwcu 2023 roku doszło do tragedii. Jacek Brzoska zmarł w szpitalu po tym, jak kilka miesięcy wcześniej dostał udaru.

Piotr Gąsowski ponownie w "Twoja twarz brzmi znajomo"! Wróci w wyjątkowej roli

Poruszająca do łez Pola Gonciarz w 6 odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"