Gosia Andrzejewicz

i

Autor: materiały prasowe Gosia Andrzejewicz

GWIAZDY

Gosia Andrzejewicz - wiek, wzrost, utwory, dziecko, mąż, kariera, Słowa, Instagram

2023-08-06 8:35

Gosia Andrzejewicz na przestrzeni lat wylansowała wiele hitów, takich jak: Pozwól żyć, Słowa, Trochę ciepła, czy też Lustro, które niesamowicie przypadły do gustu wielu słuchaczom. Dziś artystka pokazuje światu kolejne nowości i chce by świat dowiedział się o niej jeszcze bardziej! Kim dokładnie jest Gosia Andrzejewicz? Ile ma lat? Poznajcie ją bliżej, czytając nasz artykuł.

Gosia Andrzejewicz - wiek, wzrost, utwory, dziecko, mąż, kariera, Słowa, Instagram: takie frazy są najczęściej poszukiwane przez internautów w sieci. Gosia Andrzejewicz to jedna z polskich piosenkarek, o której kilkanaście lat temu było naprawdę głośno. Artystka była jedną z wiodących gwiazd w polskim show-biznesie, a jej piosenki o życiu i miłości trafiały do serca niejednej osoby. Jej debiut na rynku muzycznym nastąpił w 2004 roku, kiedy to pojawiła się jej pierwsza płyta promowana przez dwa single: Nieśmiały chłopak i Wielbicielka. W 2005 roku Gosia Andrzejewicz towarzyszyła zespołowi Ivan i Delfin podczas występu na 50. Konkursie Piosenki Eurowizji w Kijowie. Rok później artystka z utworem Dangerous Game startowała w białoruskich eliminacjach do 51. Konkursu Piosenki Eurowizji i zajęła w nich przedostatnie miejsce. Gosią Andrzejewicz zachwycali się nie tylko słuchacze, ale także panowie, którzy wzdychali na widok jej teledysków. Choć odeszła w cień, w 2022 roku wróciła z przytupem z muzyczną nowością "Tylko Mój".

Piotr Kupicha z Feel "mama mi dała kase, nie było więcej pieniędzy" | 10na10 i nie tylko!

Gosia Andrzejewicz - wiek, wzrost

Ile lat ma Gosia Andrzejewicz? Artystka urodziła się 14 stycznia 1984 w Bytomiu, więc jak łatwo można obliczyć w 2023 roku skończyła 39 lat. Internautów ciekawi także to, ile wzrostu ma Gosia Andrzejewicz. To żadna tajemnica. Artystka należy do grona nie za wysokich kobiet i mierzy około 162 cm wzrostu.

ZOBACZ TAKŻE: Edyta Górniak skończyła 50 lat i promienieje. Kiedyś wyglądała całkiem inaczej!

Gosia Andrzejewicz - mąż, partner

Czy Gosia Andrzejewicz ma męża? Serce piosenkarki jest zajęte przez producenta muzycznego. Jej wybrankiem serca i partnerem jest Artur St0ne Kamiński.

Gosia Andrzejewicz - dziecko

Gosia Andrzejewicz jest szczęśliwą mamą. Razem ze swoim partnerem Arturem Kamińskim, mają syna Mateusza, który urodził się w 2015 roku.

Gosia Andrzejewicz - piosenki

Gosia Andrzejewicz ma na swoim koncie wiele hitów, jak na przykład kawałek Pozwól żyć, Słowa, Otwórz oczy, Lustro, Siła marzeń, a także dwa najnowsze kawałki które powstały w 2022 roku. Mowa o piosence Skacz wysoko i numerze Tylko mój.

Gosia Andrzejewicz - Instagram

Gosia Andrzejewicz jest aktywna na Instagramie. Znajdziecie ją bez problemu wpisując w wyszukiwarkę jej imię i nazwisko, lub oficjalny nick, który brzmi @gosiaand.

Sonda
Gosia Andrzejewicz - jesteś fanem jej twórczości?