Finalista The Voice z muzyczną nowością. Rav Kozik prezentuje Złote plaże!

i

Autor: materiały prasowe Finalista The Voice z muzyczną nowością. Rav Kozik prezentuje Złote plaże!

Finalista The Voice z muzyczną nowością. Rav Kozik prezentuje Złote plaże!

2023-03-24 16:13

Po świetnie przyjętym, chwytającym za serce singlu „Wart mniej”, Rav Kozik powraca w zupełnie innej odsłonie! Kolejny utwór finalisty The Voice przenosi nas prosto na „Złote plaże”. Sprawdźcie szczegóły!

RaV Kozik zaprasza na Złote plażeWiosna to czas nadziei i wyczekiwania na ciepłe lato. Wszyscy czujemy tęsknotę za słońcem, pozytywnymi wibracjami i dobrą energią, jakie niesie ze sobą ta pora roku. Taki też jest utwór Złote plaże.

- lekki, przyjemny, taneczny, ogrzewający nasze serca w rytm latynoskiego pop-u - mówi o singlu Artysta.

Napędzający piosenkę afrobeat, kojarzy się z gorącymi plażami, szumem fal, plenerowymi imprezami i ulubionym drinkiem. Utwór i jego słoneczny klimat budzą do życia, dodają uśmiechu, odwagi i wprawiają w letni nastrój. Czas na poruszenie naszych myśli, ciał i serc w rytm Złotych plaż! RaV Kozik współtworzył muzykę i tekst do utworu. Inspiracją do jego napisania była muzyka afrykańska, latynoska i hiszpańska. Efekt końcowy w połączeniu z językiem polskim to powiew świeżości na naszym rynku muzycznym. Piosence towarzyszy również teledysk przedstawiający historię pary, która zmotywowana wewnętrzną potrzebą bliskości i chęcią zaangażowania się w relację, postanawia przenieść kontakt z portalu randkowego na klubowy parkiet.

Rafał Kozik - kim jest?

RaV Kozik jest 26-letnim wokalistą. Finalista i zdobywca trzeciego miejsca w najpopularniejszym programie muzycznym w Polsce - The Voice of Poland. Reprezentował wówczas drużynę Sylwii Grzeszczak, z którą miał okazję zaśpiewać utwór You raise me up podczas finałowego odcinka show. W programie zachwycił również akustycznym wykonaniem utworu Bo jesteś Ty - Krzysztofa Krawczyka, który w serwisie Youtube ma ponad 1 700 000 mln odtworzeń. Laureat wielu muzycznych festiwali. Na swoim koncie ma dwa autorskie utwory: Zimny front oraz Wart mniej.

Prywatnie Rafał ukończył Wyższą Szkołę Zarządzania i Ochrony Pracy w Katowicach na kierunku zarządzanie jakością zdobywając tytuł inżyniera jakości. Aktualnie pracuje jako specjalista ds. jakości, a w branży automotive działa już od 7 lat. Nade wszystko jednak marzy o karierze muzycznej i koncertowaniu, bo to właśnie sprawia mu największą przyjemność a z muzyką jest związany od najmłodszych lat.

Natalia Kucharska & Cleo - Żywioły | Startup Music #1