Feel na zdjęciu z malutką Roksaną Węgiel. Uroczy obrazek zachwycił internautów!

i

Autor: AKPA Feel na zdjęciu z malutką Roksaną Węgiel. Uroczy obrazek zachwycił internautów!

Feel na zdjęciu z malutką Roksaną Węgiel. Uroczy obrazek zachwycił internautów!

2022-12-09 9:04

Uroczy obrazek pojawił się w sieci i szybko zachwycił internautów. Mowa o zdjęciu, które opublikował Piotr Kupicha z zespołu Feel. Na starej fotografii widać, jak wokalista pozuje z... malutką Roksaną Węgiel. Jak ten czas leci! Kiedyś Roxie i Piotr Kupicha, wyglądali całkiem inaczej.

Piotr Kupicha od 2005 roku jest liderem i wokalistą zespołu Feel, z którym wydał wiele hitowych kawałków, jak na przykład numer "Jest już ciemno" czy też "Jak anioła głos". W tamtych latach artysta nie był jeszcze świadomy, że właśnie w 2005 na świat przyszła Roksana Węgiel - która dziś jest wielką gwiazdą młodego pokolenia. Artystka urodziła się dokładnie 11 stycznia w Jaśle, a niebawem będziemy świętować jej gorące 18. urodziny. Wszyscy mogli ją poznać w 2017 roku, kiedy to wzięła udział w pierwszej edycji The Voice Kids, którą również wygrała. Zanim jednak pojawiła się na deskach muzycznego show, widzowie TVP rok wcześniej widzieli ją w programie Petersburski Music Show. Z małej dziewczynki, Roxie wyrosła na niesamowicie utalentowaną i piękną artystkę, a Piotra Kupichę z zespołu Feel naszło na stare wspomnienia!

ZOBACZ TAKŻE: Roksana Węgiel jak gwiazda Hollywood! W skąpym topie piekła pierniczki z koleżankami

Piotr Kupicha z Feel "mama mi dała kase, nie było więcej pieniędzy" | 10na10 i nie tylko!

Feel pochwalił się zdjęciem z małą Roksaną Węgiel

Najnowsze zdjęcie Piotra Kupichy z zespołu Feel mówi jedno - jak ten czas leci! Na najnowszej fotografii zamieszczonej na Instagramie artysty widać młodego Piotra Kupichę, a także malutką Roksanę Węgiel. Można zgadywać, że artystka miała wtedy zaledwie 6 lat i nie wiedziała, że będzie kiedyś jedną z wiodących artystek w polskiej branży muzycznej. Zdjęcie sprzed lat zauroczyło internautów, którzy rozpłynęli się nad słodką Roxie Węgiel. Czy to nie urocze? Zobaczcie sami!

Viki Gabor oberwała za makijaż, a fani stanęli w jej obronie. "Mocny cringe jak to zobaczyłam"

Roksana Węgiel - jak dobrze znasz jej piosenki?

Pytanie 1 z 6
W utworze Anyone I Want to Be, Roksana Węgiel śpiewa: Mam niepokorny stan