Familiada

i

Autor: AKPA Familiada

Familiada znika z anteny?! Fani teleturnieju martwią się o pracę Karola Strasburgera!

2023-02-17 12:38

Familiada znika z anteny?! Czy kultowy teleturniej ma kłopoty? Coraz więcej pogłosek krąży w mediach o zniknięciu programu Karola Strasburgera z Telewizyjnej Dwójki. Czy to prawda? Producent teleturnieju postanowił zabrać głos w tej sprawie i wyjawił wszystkie szczegóły na temat programu, jak i jego finansów. Będziecie zaskoczeni - sprawdźcie szczegóły w dalszej części artykułu.

Czy to koniec Familiady? Takie plotki zaczęły pojawiać się w sieci i mocno zaniepokoiły fanów kultowego teleturnieju. Familiada emitowana jest na antenie Telewizyjnej Dwójki dokładnie od 17 września 1994 roku. Prowadzącym program od samego początku jest Karol Strasburger, choć według wstępnych planów funkcję tę miał pełnić Paweł Wawrzecki. Niestety dookoła Familiady zaczęły gromadzić się ostatnio ciemne chmury. Według serwisu Wirtualne Media, w ubiegłym roku firma Astro, która odpowiedzialna jest za produkcję wyżej wymienionego teleturnieju, przy wzroście przychodów o 13 proc. do 3,23 mln zł zanotowała aż 5,43 mln zł straty netto, co jest największym wynikiem od 2011 roku. Obok tych pomówień nie przeszedł obojętnie prezes firmy Astro - Ryszard Krajewski, który odniósł się do krążących plotek. Co dalej z Familiadą? Czy ze względu na straty finansowe Karol Strasburger straci pracę?!

Jak dobrze Polacy znają DODĘ? #EwelinaPyta

Koniec Familiady - czy to prawda?

Czy to koniec Familiady? Czy kultowy teleturniej znika z anteny po 29 latach? Możecie być spokojni! Prezes firmy Astro, która odpowiedzialna jest za produkcję Familiady, w rozmowie z serwisem se.pl uspokoił, że sytuacja spółki jest stabilna i teleturniej nadal będzie emitowany.

- Familiada będzie obecna jeszcze przez 30 lat. Nie ma żadnego zagrożenia. Wszystkie płatności są na bieżąco regulowane, a osoby pracujące przy programie otrzymują wynagrodzenie w terminie. Losy programu nie są zagrożone, widzowie mogą być spokojni .

Okazuje się, że poniesione przez firmę starty, która odpowiedzialna jest za Familiadę, związane były z uruchomieniem kanału News24, a plotki o finansowej zapaści firmy są nieprawdziwe. Uff można odetchnąć z ulgą! Familiada emitowana jest jak zawsze w każdą niedzielę o godzinie 14:00 na antenie TVP 2 z Karolem Strasburgerem na czele!

ZOBACZ TAKŻE: Wpadka w Familiadzie. Takiej ortograficznej wtopy nie było od lat!

Sonda
Oglądasz Familiadę?