Ewelina Flinta

i

Autor: AKPA Ewelina Flinta

GWIAZDY

Ewelina Flinta - wiek, mąż, dzieci, nowy singiel, rodzina, gdzie mieszka, Instagram

2023-10-27 18:41

Ewelina Flinta to jedna z najpopularniejszych artystek lat dwutysięcznych. Ogromną popularność zyskała wydając piosenkę "Żałuję", która była hitem 2003 roku i znalazła się na ścieżce dźwiękowej do filmu Nigdy w życiu. Ile lat ma Flinta? Jak wygląda jej życie prywatne i zawodowe? Sprawdźcie najważniejsze informacje na temat artystki.

Ewelina Flinta - wiek, mąż, dzieci, nowy singiel, rodzina, gdzie mieszka, Instagram te kwestie interesują wiele osób. Ewelina Flinta to polska piosenkarka wykonująca muzykę z pogranicza popu, rocka i pop-rocka. Karierę muzyczną zaczynała w zespołach rockowych, jednak wszystko ruszyło z kopyta, gdy pojawiła się w pierwszej polskiej edycji programu Idol. Flinta zajęła drugie miejsce, tuż za Alicją Janosz i niedługo później stała się jedną z popularniejszych piosenkarek. Jej charakterystyczna barwa głosu zachwyciła Polskę, a jeszcze bardziej oczarował wszystkich hit "Żałuję". Piosenka była pierwszym singlem z jej debiutanckiego albumu Przeznaczenie, który zdobył status złotej płyty. Kilka lat później Flinta razem z Łukaszem Zagrobelnym nagrała piosenkę "Nie kłam, że kochasz mnie" do filmu Nie kłam, kochanie, która również stała się wielkim hitem!

Szybkie Pytania - Filip Lato

Ewelina Flinta - wiek, wzorst

Ile lat ma Ewelina Flinta? Artystka urodziła się dokładnie 24 października 1979 w Lubsku. Jak łatwo można obliczyć, w 2023 roku będzie świętować swoje 44. urodziny. Internautów ciekawi również wzrost Eweliny Flinty, jednak takiej informacji nie znajdziemy w sieci.

Ewelina Flinta - mąż, partner

Czy Ewelina Flinta ma męża? Kto jest partnerem Eweliny Flinty? Piosenkarka trzyma swoje życie prywatne w tajemnicy, dlatego na próżno szukać informacji o jej związku. Kilkanaście lat temu wyszło na jaw, że wybrankiem jej serca jest basista Radosław Zagajewski, który skomponował dla Flinty utwór Nie znasz mnie. Mimo krążących pogłosek, informacja ta nie została oficjalnie potwierdzona, dlatego nie wiadomo, czy para nadal tworzy związek.

Ewelina Flinta - dzieci

Internautów ciekawi również kwestia rodziny Eweliny Flinty. Okazuje się, że piosenkarka nie ma dzieci, a bliskie relacje utrzymuje ze swoją starszą siostrą Anetą Flintą-Małachowską.

Ewelina Flinta - nowy singiel

Ewelina Flinta po 17 latach powróciła na scenę. W piątek 22 lipca w serwisach streamingowych, miała miejsce premiera jej najnowszego singla, który nosi tytuł Zakochana. Okazuje się, że to jeszcze nie koniec niespodzianek. Wielkimi krokami zbliża się prapremiera świeżego krążka Flinty, która odbędzie się we wtorek 2 sierpnia w Kinokawiarni Stacja Falenica w Warszawie. 

ZOBACZ TAKŻE: Odmieniona Ewelina Flinta po 17 latach wraca na scenę! Fani 'aż mnie zatkało'

Ewelina Flinta - Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Ewelina Flinta w 2023 roku została ogłoszona pierwszą uczestniczką 19. edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Odcinki z jej udziałem będzie można oglądać jesienią na antenie Polsatu.

Ewelina Flinta - Instagram

Ewelina Flinta mimo iż długo była w cieniu show-biznesu, to czynnie prowadziła swojego Instagrama i robi to nadal! Jeśli chcecie znaleźć ją w kolorowej aplikacji, wystarczy w lupkę wpisać imię i nazwisko gwiazdy, ponieważ jej oficjalne konto to @ewelina_flinta. Artystka publikuje tam wiele ciekawostek na temat swojej kariery muzycznej... i nie tylko!