Eurowizja Junior 2023

i

Autor: Corinne Cumming - EBU / junioreurovision.tv

EUROWIZJA JUNIOR

Eurowizja Junior 2023 - NAGRODA. O co walczą uczestnicy? Jaka jest nagroda?

2023-11-25 11:04

Eurowizja Junior 2023 już 26 listopada. Polskę reprezentować będzie Maja Krzyżewska, która swoim głosem i urokiem osobistym zachwyca wiele osób. Jaka jest nagroda dla zwycięzcy Eurowizji Junior 2023? O co walczą uczestnicy konkursu w Nicei? Sprawdźcie poniżej, co powędruje w tym roku do zwycięzcy.

Spis treści

  1. Eurowizja Junior 2023 - NAGRODA

Nagroda na Eurowizji Junior 2023 ciekawi wiele osób. O co walczą uczestnicy konkursu? Tegoroczna Eurowizja Junior odbędzie się w niedzielę 26 listopada w Nicei. Polską reprezentantką za sprawą specjalnych preselekcji w programie Szansa na Sukces, została 12-letnia Maja Krzyżewska, która pojawi się na wielkiej scenie z piosenką ""I Just Need a Friend". Czy Polska powtórzy sukces Roxie Węgiel i Viki Gabor, które triumfowały na Eurowizji Junior w 2018 i 2019 roku? O wszystkim dowiemy się w najbliższą niedzielę. O co walczą uczestnicy Eurowizji Junior 2023? Jaką nagrodę otrzyma zwycięzca konkursu? To warto wiedzieć!

ZOBACZ TAKŻE: Piosenka Polski na Eurowizję Junior 2023. O czym śpiewa Maja Krzyżewska?

Eurowizja Junior 2023 - główni faworyci do zwycięstwa

Eurowizja Junior 2023 - NAGRODA

Jaka jest nagroda na Eurowizji Junior 2023? Co dostaje uczestnik zajmujący pierwsze miejsce na 21. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci? Od lat nagrodą wręczaną zwycięzcy muzycznego konkursu jest pamiątkowa statuetka w kształcie mikrofonu oraz bukiet żywych kwiatów. Nagroda pieniężna nie jest przewidziana, chyba że głowa danego państwa ma dla swojego reprezentanta jakąś niespodziankę. Dodatkiem do nagrody na Eurowizji Junior jest także możliwość zorganizowania kolejnej edycji konkursu w kraju zwycięzcy.

ZOBACZ TAKŻE: Godzina występu Polski na Eurowizji Junior 2023. O której śpiewa Maja Krzyżewska?