Edyta Górniak kiedyś i dziś

i

Autor: AKPA,PIOTR BLAWICKI Edyta Górniak kiedyś i dziś

GWIAZDY

Edyta Górniak skończyła 51 lat i promienieje. Kiedyś wyglądała całkiem inaczej!

2024-01-22 15:42

Edyta Górniak w listopadzie 2023 skończyła 51 lat i promienieje nie wyglądając na swój wiek. Okazuje się jednak, że nie zawsze miała dłuższe włosy tak jak jest to dziś. Kilka, a nawet kilkanaście lat temu wyglądała całkiem inaczej. Jej metamorfoza robi ogromne wrażenie! Pamiętacie ją za czasów krótkich i kruczych włosów? Będziecie w szoku!

Edyta Górniak jest aktywna muzycznie od wielu lat. Polska diva debiutowała w 1986, śpiewając w założonym przez siebie zespole System B. Następnie w 1990 roku otrzymała wyróżnienie podczas 27. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu w konkursie Debiuty i zaczęła karierę jako aktorka musicalowa. Edyta Górniak występowała na deskach Teatru Dramatycznego w Warszawie w musicalu Metro, wystawianym w teatrze Studio Buffo oraz na Broadwayu. Na scenie muzycznej pojawiła się z głośnym przytupem w 1994 roku, gdy podbiła konkurs Eurowizji, zajmując rekordowo wysokie drugie miejsce i od tamtej pory jej życie zmieniło się o 180 stopni. Edyta Górniak uznawana jest za jedną z najsłynniejszych i najbardziej utalentowanych postaci w historii polskiej sceny muzycznej. Ceniona jest nie tylko z szerokiej skali swojego głosu, niesłychanej wrażliwości artystycznej i charyzmy, ale także za piosenki, które chwytają za serce.

Allan Krupa o tym, jak to jest być synem Górniak i jakie ma plany na przyszłość

Edyta Górniak - kiedyś i dziś

Edyta Górniak urodziła się 14 listopada 1972 roku w Ziębicach w województwie dolnośląskim. Jak łatwo można obliczyć w 2023 roku świętowała swoje 51. urodziny. Z tej okazji przypominamy Wam jak polska diva wyglądała, gdy zaczynała karierę w branży muzycznej. Metamorfozy które przeszła robią ogromne wrażenie! To naprawdę ona?