Edyta Górniak

i

Autor: AKPA

ZAROBKI GWIAZD

Edyta Górniak gwiazdą nowego programu TVP. Zarobki powalają na kolana!

2023-09-15 9:27

"Rytmy Dwójki" to nowy program, który od połowy września zagości na antenie Telewizji Polskiej. Widzowie będą mieli okazję zobaczyć w nim dziennikarza muzycznego Marka Sierockiego, a także jedną z najpopularniejszych artystek w branży. Mowa o Edycie Górniak, która za udział w telewizyjnym show ma otrzymać spore wynagrodzenie.

Edyta Górniak otrzymała nową posadkę w TVP i podobno zarobi krocie! O jakiej kwocie mowa? Lepiej usiądźcie. Edyta Górniak to jedna z najpopularniejszych i najbardziej cenionych gwiazd w polskiej branży muzycznej. Swoją karierę rozpoczynała bardzo dawno temu, bo w 1986 roku jako wokalistka w założonym przez siebie zespole System B. Cztery lata później widzowie mieli okazję poznać ją podczas "Debiutów" na 27. Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Następnie Edyta Górniak rozpoczęła karierę jako aktorka w musicalu Metro, jednak przełomem w jej karierze okazał się być udział w Eurowizji 1994. To właśnie wtedy Polka reprezentowała nasz kraj z piosenką "To nie ja", z którą zajęła drugie miejsce.

Oprócz kariery muzycznej, Edyta Górniak ma na swoim koncie także posadkę jurora w The Voice Kids czy też Jak oni śpiewają. Teraz okazuje się, że czeka ją nowa posadka w TVP, za którą zarobi krocie!

HITY POLSKIEGO INTERNETU. Cegła na walentynki, rzeżucha #EwelinaPyta

Edyta Górniak zarobi ogromne pieniądze w TVP

Od połowy września 2023 roku na antenie TVP 2 ma pojawić się nowy program. Mowa o show "Rytmy Dwójki", który prowadzić mają Izabella Krzan i Sandra Kubicka. Jak podają Wirtualne Media, program będzie miał za zadanie wyłowić najpiękniejszą polską piosenkę, zaczynając od czasów międzywojennych. W programie będzie można oglądać Marka Sierockiego, który zaprezentuje historie wykonywanych w programie piosenek. Teraz wyszło na jaw, że jedną z gwiazd która uświetni nowe, rozrywkowe show Telewizji Polskiej ma być Edyta Górniak. Jak ujawnił serwis Pudelek, Edyta Górniak traktowana jest na planie jak prawdziwa gwiazda. Prywatny kierowca dostępny 24 godziny na dobę, trzy prywatne garderoby, dowolność w wyborze utworów, dziewięcioosobową ekipę i wynagrodzenie zwalające z nóg. Krążą pogłoski, że gwiazda za nagranie 8 odcinków dostanie aż 400 tysięcy złotych!

ZOBACZ TAKŻE: Rolnik szuka żony. Skandale, afery, dramaty. Jeden wpadł w rozpacz na ulicy, inny łapał za pośladki...

Rytmy Dwójki - co to za program?

"Rytmy Dwójki" to nowy program, który emitowany będzie na antenie TVP2 od połowy września. Widzowie będą mogli oglądać nowe show w każdy piątek od 15 września o godzinie 22:10 i czekać będzie na nich rozrywka w rytm najlepszych hitów. W każdym z odcinków widzowie będą mieli okazję usłyszeć utwory śpiewane przez gwiazdy muzyki i uczestników znanych z innych formatów Telewizji Polskiej. Na ekranach pojawią się osoby znane z The Voice of Poland, Tak to leciało, Szansa na Sukces i nie tylko. W programie "Rytmy Dwójki" udział wezmą: Edyta Górniak, Natasza Urbańska, Alicja Węgorzewska, Lanberry, Tomson i Baron, Marek Piekarczyk, Tomasz Szczepanik, Rafał Brzozowski, Tadeusz Seibert, Jerzy Grzechnik, Antek Smykiewicz, Łukasz Drapała, Zuzanna Piech, Julia Szarlińska, Wioletta Malendai oraz Karol Dziedzic.

Listen on Spreaker.