Topky

i

Autor: screen z Instagram/paulakarpowicz Topky

STYLIZACJE GWIAZD

Dziewczyny z Topky jak prawdziwe Barbie. Tak pokazały się w telewizji!

2023-07-13 9:30

Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz wystąpiły na wielkiej scenie w Jaworznie podczas koncertu Telewizji Polskiej. To właśnie tam zaśpiewały swoje hity i zachwyciły wszystkich nie tylko głosem, ale i stylizacjami. W różowych ubraniach i niecodziennych dodatkach wyglądały jak prawdziwe 'barbie girls'. Zobaczcie sami!

Najwięksi fani disco polo wiedzą, że Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz, tworzą zgraną i lubianą przez publiczność formację Topky. Początkowo dziewczyny śpiewały z Justyną Lubas w zespole Top Girls jednak ich drogi się rozeszły. Od września 2021 roku piosenkarki tworzą duet i grupę Topky, która ze swoimi hitami pnie się ku górze. Mimo zmiany składu i nazwy, dziewczyny radzą sobie w branży świetnie i nie mogą narzekać na nudę. Hit za hitem, koncerty, wywiady, a nawet występy na żywo w telewizji! W miniony weekend, a dokładnie w niedzielę 9 lipca Topky wystąpiły na Roztańczonej Polsce w Jaworznie i olśniły wszystkich nie tylko swoimi piosenkami, ale także zniewalającym wyglądem.

ZOBACZ TAKŻE: Angelika i Paula z grupy Topky po godzinach zajmują się czymś innym. Nie zgadniesz gdzie pracują!

Topky (Szybkie Pytania)

Topky w różowych stylizacjach na koncercie TVP

W miniony weekend, a dokładnie w niedzielę 9 lipca wielka scena Roztańczonej Polski stanęła w Jaworznie. To właśnie tam swoje największe hity zaśpiewali między innymi Viki Gabor, Boys, Mejk, MiłyPan, a także dziewczyny z zespołu Topky. Angelika i Paula zaśpiewały nie tylko w duecie, ale wyszły na scenę także z MiłymPanem. W dalszej części koncertu postawiły jednak na cover znanej i lubianej piosenki Friday, którą w oryginale wykonuje Riton x Nightcrawlers, Mufasa & Hypeman. Wychodząc na scenę wszystkim opadły z wrażenia szczęki! Paula i Angelika postawiły na różowe stylizacje i wyglądały jak prawdziwe barbie. Angelika postawiła na krótki top, marynarkę, spódnicę i wysokie kozaki, natomiast Paula ubrała się w spódnicę, marynarkę i bluzkę z różowymi piórami przy szyi. Jakby tego było mało dziewczyny postawiły na związane włosy, a na oczach Pauli pojawiły się niecodzienne okulary z lśniącymi dodatkami. Poniżej możecie zobaczyć, jak Topky prezentowały się w Jaworznie na koncercie TVP.

- robicie duże wrażenie, ten róż 

- petarda zjawiskowo sexownie

- Wymiatacie i obydwie jesteście boskie na żywo

Listen on Spreaker.