Dzień Babci i Dziadka

i

Autor: canva

WIERSZYKI OKAZJONALNE

Dzień Babci i Dziadka 2024 - obrazki. Wzruszające życzenia wpisane na piękne kartki

2024-01-22 8:16

Obrazki z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka to miły gest. Wzruszające życzenia umieszczone na kartce potrafią wywołać uśmiech na twarzy seniorów i być niesamowitą pamiątką. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was obrazki z wierszykami dla babci i dziadka. Seniorzy lubią cieszyć się z takich małych rzeczy.

Obrazki z okazji Dnia Babci i Dziadka, to świetna okazja do okazania uczuć seniorom. W końcu pokochali nas jeszcze wtedy, gdy byliśmy u swojej mamy w brzuchu! Babcia i dziadek to seniorzy, których nie da się nie kochać. Swoimi opowieściami z młodości i powiedzeniami, potrafią rozczulić niejedną osobę. Z ich serca płynie ogromna miłość i troska, którą pokazują na każdym kroku. Babcia i dziadek potrafią dochować tajemnic jak nikt inny i zawsze mają rozwiązanie na każdy kłopot. Jak co roku 21 i 22 stycznia, nasi kochani seniorzy mają swoje święta. 21 stycznia obchodzimy Dzień Babci, zaś 22 stycznia Dzień Dziadka. To idealna okazja do złożenia im życzeń i wywołanie na twarzy prawdziwego uśmiechu!

ZOBACZ TAKŻE: Babciny patent na dolegliwości żołądkowe. Obok tej zupy nie można przejść obojętnie!

Co MŁODZIEŻ sądzi o STARYCH ludziach?! STARZY VS MŁODZI | WYWIADEX Radio ESKA Iza Zabielska

Obrazki z życzeniami na Dzień Babci i Dziadka

Wielu dziadków żyje bez internetu i im życzenia składamy osobiście, dzwonimy na telefon lub wysyłamy kartkę pocztą. Są jednak dziadkowie, którzy świetnie odnajdują się w sieci, dlatego z okazji ich święta, możemy wysłać im piękne obrazki z życzeniami. Gwarantujemy, że na pewno będą zadowoleni! Darmowe obrazki z życzeniami do pobrania na Dzień Babci i Dziadka, znajdziesz w galerii poniżej.