Dominika Gwit z mężem

i

Autor: AKPA Dominika Gwit z mężem

Dominika Gwit jest w ciąży! Aktorka ogłosiła radosną nowinę 'Pan Bóg wysłuchał naszych próśb'

2022-08-10 9:06

W środowy poranek 10 sierpnia, media obiegła fantastyczna wiadomość. Znana i uwielbiana przez polską publiczność aktorka, ogłosiła że razem z mężem spodziewają się dziecka. Dominika Gwit pochwaliła się zdjęciem USG, a w komentarzach posypały się gratulacje!

Dominika Gwit jest w ciąży! Aktorka znana z produkcji takich jak Galerianki, Przepis na życie, Singielka, czy też Na dobre i na złe, ogłosiła światu radosną nowinę. 34-latka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z mężem Wojciechem Dunaszewskim, na którym wspólnie pozują w jednej z warszawskich klinik. Aktorka trzyma w ręku wydruk USG, a na twarzy zakochanych gości prawdziwe szczęście! Dominika Gwit jest w ciąży i okazuje się, że będzie to pierwsze, wymarzone dziecko pary, o które starali się bardzo długi czas, co dokładnie opisane jest pod najnowszym zdjęciem celebrytki:

Kochani, dziś przyszedł czas, by podzielić się z Wami szczęściem, które wypełnia nasze serca już od wielu tygodni ? Pan Bóg wysłuchał naszych próśb. Będziemy mieli dziecko❤️ Nasza radość nie zna granic? Czekaliśmy na to od wielu lat. Wszyscy jesteśmy zdrowi i najlepiej zaopiekowani przez wybitnych lekarzy w @royalclinic.warszawa. Za kilka miesięcy będziemy we troje?

Dieta mamy - odżywianie przed ciążą

Dominika Gwit w ciąży

Dominika Gwit wiele razy wspominała, że planuje zostać mamą i nie chce czekać na ten wspaniały moment zbyt długo. Z opisu zamieszczonego pod zdjęciem wynika, że wspólnie z mężem, którego poślubiła w 2018 roku, czekali na ten wspaniały dzień bardzo długo. Aktorka radośnie ogłosiła, że Pan Bóg wysłuchał w końcu ich próśb, dlatego już niebawem będą nie we dwoje, a we troje. Przypomnijmy, że Dominika Gwit cierpi na zespół metaboliczny, który sprzyja rozwojowi cukrzycy typu 2, miażdżycy i istotnie zwiększa ryzyko powikłań sercowo-naczyniowych.

Najpiękniejsze kwiatowe imiona dla dziewczynek. To nowa moda wśród rodziców

Radosna nowina aktorki wywołała w sieci szum. Pod zdjęciem szczęśliwej pary od razu posypały się gorące gratulacje od internautów, jak i od znanych celebrytów z show-biznesu. Gratulacje koleżance z branży złożyła Ada Fijał, Michał Piróg, czy też Rafał Maserak.

- Kochani jak wiecie … Cieszę się bardzo ♥️♥️♥️ i cieszę się , że już powiedzieliście oficjalnie…

- To jest najlepsza wiadomość tego ranka. Bardzo się cieszę I pozdrawiam " fasolke " też ???

- Domi, Wojtek, gratulacje!!! Piękny czas przed Wami ?

- Gratulacje ? dużo zdrówka dla Was kochani! Dziecko to piękny dar od Boga mam dwoje ? Pozdrawiam serdecznie

My również przyłączamy się do gratulacji i życzymy dużo zdrowia!

Piosenka sanah i Kwiatu Jabłoni to HIT tegorocznej pielgrzymki! 'Cudownie się tego słucha'

Quiz czy jesteś dobry w łóżku? Jakim kochankiem jesteś?

Pytanie 1 z 6
Twoja wymarzona randka to?