Doda

i

Autor: AKPA Doda

Doda w tarapatach. Z samego rana poprosiła o pomoc fanów!

2022-10-27 12:21

Doda ma za sobą pracowite, ale bardzo szczęśliwe dni. Niestety jej radość nie trwała zbyt długo, ponieważ w czwartkowy poranek 27 października wpadła w małe tarapaty. Awaria sprawiła, że nie mogła spełniać swoich obowiązków i promocji, dlatego poprosiła o pomoc fanów. Co się stało? To mogło dotknąć o wiele więcej osób.

Doda to zdecydowanie najjaśniejsza gwiazda polskiego show biznesu. Ostatnie miesiące i tygodnie były dla niej naprawdę pracowite. Nie dość, że pracowała nad swoim nowym programem 12. kroków do miłości, to jeszcze dopieszczała wszystko by jej płyta pojawiła się w piątek 21 października na rynku. Wszystko wyszło po jej myśli, a nawet lepiej ponieważ krążek Aquaria dzień przed premierą uzyskał certyfikat złotej płyty! To jednak nie koniec. Doda udała się do wielu rozgłośni radiowych, w tym do Radia SuperNova by udzielić wywiadów, a także pojawiła się w Złotych Tarasach w Warszawie by z przytupem i wielkim wow, podpisać fanom płyty. Artysta wystąpiła przed publicznością na scenie, a krążki podpisywała siedząc w wielkiej muszli, niczym lśniąca perła! Niestety Doda swój dobry humor straciła w czwartkowy poranek z powodu niefortunnej awarii.

Szybkie pytania - Doda

Doda w tarapatach

Doda ma mały problem, który zakłóca jej działania w sieci. Chodzi o awarię Instagrama, która jak się okazuje nie dotknęła tylko artystki. Coraz więcej osób zgłasza problemy, że nie może dodawać relacji, ani rolek wideo. Dla Dody naprawdę jest to kłopot, ponieważ jako jedna z najpopularniejszych artystek w Polsce, ma niesamowicie dobry kontakt z fanami właśnie poprzez social media. To właśnie tam dzieli się z obserwatorami swoimi spostrzeżeniami i dużo mówi o muzyce, a teraz o swojej najnowszej płycie Aquaria. Fani Dody od razu ruszyli na pomoc i dali jej cenne wskazówki:

- Odinstaluj i zainstaluj jeszcze raz syn miał taki sam problem tak zrobił i pomogło

- Coś się wiesza, relacje wczoraj tez coś nie działały ? poczekaj do jutra

- Miałem niedawno to samo. Przeinstalować, a jeśli jest podłączony pod fb na kompie, to trzeba będzie na nowo

Jak widać, nie tylko Doda ma taki problem. Miejmy nadzieję, że Instagram przestanie płatać figle, a artystka dalej będzie mogła kontaktować się w ten sposób ze swoimi fanami. Instagram to w dzisiejszych czasach nie tylko rozrywkowa aplikacja do publikowania zdjęć, ale także narzędzie pracy wielu osób.

Instagram, YouTube czy TikTok? Gdzie zrobiłabyś karierę?

Pytanie 1 z 8
Co najbardziej lubisz robić?