Doda projektantką mody? Na randce z ukochanym zareklamowała swój nowy produkt

i

Autor: AKPA Doda projektantką mody? Na randce z ukochanym zareklamowała swój nowy produkt

Doda projektantką mody? Na randce z ukochanym zareklamowała swój nowy produkt

2023-01-24 10:34

Doda nie ukrywa już ukochanego i coraz częściej pokazuje się z nim na mieście spędzając aktywnie czas. Tym razem para wybrała się na łyżwy, a na lodowisku zaprezentowali nowe modowe dzieło artystki. Dresy są już w sprzedaży, a ich cena niektórych sprawia o zawrót głowy. Czy Doda zmienia branżę na modową?

Doda w ostatnich miesiącach kipi prawdziwym szczęściem! Nie dość, że miała swój autorski program w telewizji "Doda. 12 kroków do miłości", to jeszcze wydała płytę, udzieliła wielu wywiadów i stworzyła prawdziwe hity. To jednak nie koniec, Doda po 13 latach wróciła do TVP i szczęśliwie się zakochała. Jej wybrankiem serca jest Dariusz Pachut - sportowiec, ratownik medyczny i podróżnik, z którym artystka pokazuje się coraz częściej. Jeszcze nie tak dawno spacerowali po Krupówkach, tańczyli w tamtejszej knajpie, jeździli na nartach, a niedawno śmigali razem na lodowisku. Właśnie na tej randce ukochany postanowił wesprzeć Dodę i razem z nią reklamował jej nowe produkty. Czy to oznacza, że Doda zakończy karierę muzyczną na rzecz branży modowej?

Szybkie pytania - Doda

Doda reklamuje swoje dresy

Doda postanowiła zacząć sprzedawać ubrania! Nie chodzi tu o swoje używane ciuchy, ale o nowe dresy - damskie i męskie z jej najnowszej kolekcji AQ?ARIA. "Super stylowe, super wygodne i super ciepłe witner Fashion show bitches" - takimi słowami Doda zareklamowała swój najnowszy projekt na Instagramie. Dresy można zakupić online w sklepie artystki, a cena kompletu dresów wynosi 349,90 zł. Można zakupić także bluzę i spodnie osobno w cenie kolejno 199,00 zł i 219,90 zł. Skusicie się na produkt Dody z napisem "Queen"?

ZOBACZ TAKŻE: WOŚP 2023 - aukcja Radia SuperNova. Poprowadź audycję na żywo i zjedz kolacje ze Skolimem!

- O kurde to wiem co muszę zaraz zakupić ?❤️ sztos

- Alle dresiara??spoko dresy bajerancko zmanierowane i takie gładkie no i napis i Q wow????❤️

- @dodaqueen fajnie jakby na summer fashion show wjechały jakieś stroje kąpielowe albo komplety ? np mini i top ?