Doda i Smolasty

i

Autor: Tomasz Radzik

zrobili to jako pierwsi w Polsce!

Doda i Smolasty rozbili bank. Wyrównali rekord Miley Cyrus. Tego jeszcze nie było!

2023-10-03 9:32

Piosenka "Nim zajdzie słońce" może okazać się największym polskim hitem tego roku. Doda i Smolasty odnotowali kolejny znaczący sukces na swoim koncie. Ich wspólny utwór wyrównał rekord należący do Miley Cyrus i jej singla "Flowers". Czegoś takiego w historii polskiej branży fonograficznej jeszcze nie było!

Doda i Smolasty mogą świętować kolejny sukces. Gdy piosenka "Nim zajdzie słońce" miała swoją premierę, słuchacze od razu wiedzieli, że mają do czynienia z wielkim hitem, który będzie umilał im kolejne miesiące. Teledysk do emocjonalnego utworu wygenerował ponad dwa miliony odsłon w zaledwie dobę, co było sporym zaskoczeniem dla samych artystów. Ani Doda, ani Smolasty nie mogli dotąd pochwalić się aż tak imponującym wynikiem. Co więcej, po ponad miesiącu od publikacji, wideoklip do "Nim zajdzie słońce" pozostaje numerem 1 w kategorii najpopularniejszych teledysków na polskim YouTubie. To jednak nie wszystko! Artystom udało się wyrównać rekord należący do Miley Cyrus i jej megahitu "Flowers". Piosenka okupuje szczyty trzech najważniejszych notowań muzycznych w naszym kraju. Z takimi liczbami, jakie wykręca "Nim zajdzie słońce", nie można dyskutować.

DODA i SMOLASTY o swoim singlu!

Doda i Smolasty jak Miley Cyrus

Tym numerem Doda i Smolasty rozbili bank. "Nim zajdzie słońce" to najchętniej grany utwór w polskich radiach i aktualny lider notowania Gorąca 20 Radia ESKA. Artystom udało się też wyrównać rekord ustanowiony przez Miley Cyrus. Ich wspólny kawałek jest pierwszym polskim utworem, który znalazł się na szczycie każdej z trzech najważniejszych list przebojów w Polsce: OLiA, OLiS oraz Poland Songs Billboardu.

Jak dodają administratorzy fanklubu Dody "Doda-Music", piosenka może też okazać się najszybciej pokrytym diamentem singlem w historii polskiej muzyki. Wow!

Listen on Spreaker. Źródło: Doda i Smolasty rozbili bank. Wyrównali rekord Miley Cyrus. Tego jeszcze nie było!