Doda

i

Autor: AKPA

UWAGA

Doda ostrzega swoich fanów. Nie dajcie się na to nabrać!

2023-07-31 11:54

Doda dba o swoich fanów i ma z nimi bardzo dobry kontakt, dlatego wystosowała do nich poważne ostrzeżenie. Ktoś podszywa się pod artystkę w sieci i próbuje wyłudzić pieniądze. Sprawdźcie o co chodzi i nie dajcie się na to nabrać!

W internecie znajduje się wiele pułapek na które łatwo się nadziać. Linki z wirusami, wyłudzacze danych osobowych, a nawet i pieniędzy! Znane i popularne osoby ze świata show-biznesu często wpadają w pułapkę i stają się ofiarami oszustów. Choć sami nie klikają w ich linki i podejrzane posty, to pojawiają się w nich jakby promowali całą akcję. Bezprawne wykorzystywanie wizerunku, wklejanie zdjęć do promocji suplementów i nie tylko. Tym razem ofiarą oszustów padła jedna z najpopularniejszych piosenkarek w Polsce - Doda. Piosenkarka obecnie odpoczywa na egzotycznych wakacjach, gdzie popłakała się na widok zaręczyn. Podczas błogiego odpoczynku i wolnego od pracy znalazła jednak chwilę, by wystosować ostrzeżenie do wszystkich swoich fanów!

Doda ma sylwetkę 10/10, a Skolim musi jeszcze trochę popracować? #EwelinaPyta

Doda ostrzega fanów przed oszustami

Doda mimo iż odpoczywa na wakacjach nie ma spokoju. Jej wierni fani zauważyli, że na Facebooku coraz częściej pojawiają się dziwne filmiki w roli głównej z artystką i od razu poinformowali ją o zajściu w wiadomościach prywatnych. Doda nie czekając ani chwili dłużej, nagrała ostrzeżenie, w którym opisała jak wygląda sytuacja:

- Chcę was ostrzec przed tym co wysyłacie do mnie. Mianowicie jakieś nagrania z Facebooka. Ktoś wykorzystuje moje stare relacje z Instagrama i że niby prowadzi na żywo jakieś konkursy, gdzie trzeba wpłacać jakieś pieniądze, wygrywać jakieś sumy niesamowite. No nie dajcie się na to nabrać. Nic oczywiście nie wysyłajcie, już było to oczywiście raz, drugi, trzeci, czwarty, ale nikt jakby nie wyciąga żadnych wniosków  - powiedziała Doda na Instagramie.

Bądźcie czujni i nie dajcie się na to nabrać! Uważajcie także na podejrzane linki i nie udostępniajcie swoich danych, ani w internecie, ani poprzez rozmowy telefoniczne.

ZOBACZ TAKŻE: Messenger wysyła wirusy. Na te wiadomości musisz uważać!

Sonda
Lubisz Dodę?
Listen on Spreaker.