Doda gości na Wyspie Miłości. Nie uwierzycie z kim wylądowała w łóżku!

i

Autor: AKPA, Instagram/@loveislandwyspamilosci Doda gości na Wyspie Miłości. Nie uwierzycie z kim wylądowała w łóżku!

Doda gości na Wyspie Miłości. Nie uwierzycie z kim wylądowała w łóżku!

2023-03-14 10:55

Doda spełniła swoje kolejne marzenie i pojawiła się w telewizyjnym show "Love Island. Wyspa Miłości". Wokalistka zaskoczyła wszystkich swoim przybyciem do luksusowej willi w Hiszpanii, lecz mało kto spodziewał się tego, co zrobiła na samym początku. Nie uwierzycie komu wskoczyła do łóżka!

Doda ma ostatnio bardzo dobry czas, ponieważ spełnia się na każdej płaszczyźnie! Pojawia się na medialnych wydarzeniach, wydała nową płytę, ma za sobą emisję swojego programu w Polsacie - Doda. 12 kroków do miłości, a także tworzy szczęśliwy związek z Dariuszem Pachutem. Teraz przyszła pora na spełnienie kolejnego marzenia przez artystkę, a jest nim pojawienie się w najgorętszym show randkowym w Polsce. Mowa o programie "Love Island. Wyspa Miłości", który obecnie nagrywany jest w Hiszpanii. Doda wielokrotnie komentowała na swoim Instagramie wydarzenia dziejące się randkowym show i nigdy nie kryła się z faktem, że jest jego wielką fanką. Wizyta artystki w pięknej willi nie jest jednak przypadkowa. Rabczewska przyszła zrobić tam prawdziwe zamieszanie!

Jak dobrze Polacy znają DODĘ? #EwelinaPyta

Doda w Love Island. Wyspa Miłości

To nie żart! Doda poleciała do Hiszpanii, by spełnić swoje marzenie i wystąpić w programie "Love Island. Wyspa Miłości". Przed wejściem do willi nie kryła ekscytacji, z tego gdzie się znajduje i wszystko relacjonowała w swoich mediach społęcznościowych. Swój pobyt w pięknym miejscu zaczęła jednak z przytupem i już na samym początku nago wskoczyła do łóżka! W tak zwanej "kryjówce" pod kołdrą znalazła się z ... Karoliną Gilon - prowadzącą randkowe show. Internauci od razu wpadli w zachwyt, bo przeczuwali, że "Love Island. Wyspa Miłości" z Dodą, będzie najlepszym sezonem pod słońcem. Artystka w najnowszym - wtorkowym odcinku 14 marca zaśpiewa dla uczestników show swój hit Melodia ta, a jej fani mają nadzieję, że to nie koniec jej aktywności na egzotycznej wyspie.

Listen on Spreaker.