Żona Sławomira kusi w łóżku w czerwonej bieliźnie

i

Autor: AKPA, Instagram/@superkajra Żona Sławomira kusi w łóżku w czerwonej bieliźnie

Żona Sławomira kusi w łóżku w czerwonej bieliźnie. To prezent na jego 40. urodziny!

2023-03-08 14:28

Żona Sławomira wywołała w mediach społecznościowych prawdziwą sensację! Wystarczyło, że Kajra położyła się na łóżku w czerwonej, seksownej bieliźnie i zapozowała do zdjęcia niczym prawdziwa modelka. Myślicie, że Sławomir ucieszy się z takiego prezentu na 40. urodziny?

Kajra to jedna z najpopularniejszych kobiet w branży muzycznej. Żona Sławomira i utalentowana artystka, od lat zachwyca wszystkich na scenie. Mowa tu nie tylko o głosie obok którego nie da się przejść obojętnie, ale także o zniewalającym wyglądzie i pięknych kreacjach w których pojawia się u boku swojego męża na scenie. Jej kobiece względy, cały czas zachwycają nie tylko panów, ale także panie, dla których wokalistka jest chodzącą inspiracją. Teraz jednak Kajra naprawdę zaszalała! Żona Sławomira zdecydowała się na kuszące zdjęcie w seksownej, czerwonej bieliźnie. Fani kobiety oszaleli z zachwytu i cały czas nie mogą przestać jej podziwiać!

ZOBACZ TAKŻE: Magdalena Narożna kipi szczęściem i pozuje z bukietem róż. Ma dla wszystkich ważną wiadomość

Kajra - Czego sobie nie odmawia? (Szybkie Pytania)

Kajra w czerwonej bieliźnie

Powabne spojrzenie, poza prawdziwej modelki, czerwona koronkowa bielizna, a w niej na łóżku ona... Żona Sławomira od hitu "Miłość w Zakopanem". Popularna wokalistka zdecydowała się na odważny krok i opublikowała gorące zdjęcie na swoim Instagramie. Podpisała je 40-stka Sławomira zbliża się wielkimi krokami a z nią premiera. Jak można się domyślać, zdjęcie to kard z najnowszego teledysku pary, którego premiera odbędzie się najprawdopodobniej lada moment - być może w urodziny Sławomira już 19 marca. Na razie data ta nie została potwierdzona, dlatego musimy uzbroić się w cierpliwość. Myślicie, że Kajra w czerwonej bieliźnie to jego prezent na 40-tkę? Z takiego podarunku z pewnością skakałby z radości!

Sonda
Czekasz na nowość od Kajry Sławomira?