Disney+: cena! Ile będzie kosztować? Kiedy premiera w Polsce?

i

Autor: canva.com Disney+: cena! Ile będzie kosztować? Kiedy premiera w Polsce?

Disney+: cena! Ile będzie kosztować? Kiedy premiera w Polsce?

2022-01-10 13:22

Disney+ to nowa platforma streamingowa, która niebawem wejdzie na rynek w Polsce. W ofercie znajdziemy filmy z grupy Disney, Pixar, Marvel, Lucasfilm, National Geographic i Star. Kiedy premiera Disney+ w Polsce? Ile będzie kosztować? Sprawdziliśmy to dla Was.

Spis treści

  1. Disney+: cena! Ile będzie kosztować?
  2. Disney+: kiedy premiera w Polsce?

Disney+: cena! Ile będzie kosztować? Kiedy premiera w Polsce? Te pytania zadają sobie osoby, które już nie mogą się doczekać, aby platforma streamingowa pojawiła się w Polsce. Jest ona aktualnie dostępna w prawie stu krajach na całym świecie. Korzystać z niej można na urządzeniach z systemem Android, Apple, Amazon, Chromecast, Chromebook, Samsung smart TV, LG smart TV, Roku, PlayStation 4 czy Xbox One. Disney+ oferuje dostęp między innymi do oferty filmów i seriali familijnych, które zostały wyprodukowane przez Walt Disney Pictures, Walt Disney Animation Studios, Disney Television Animation, It’s a Laugh Productions i Blue Sky Studios.

Skandynawskie seriale kryminalne TOP 10 - Netflix, Viaplay, HBO

Top 10 komedii romantycznych. Te filmy o miłości musisz obejrzeć

Disney+: cena! Ile będzie kosztować?

Cena Disney+ w Polsce to ostatnio bardzo ważna fraza, którą wyszukują osoby chcące dowiedzieć się, ile trzeba będzie zapłacić za korzystanie z usług nowej platformy streamingowej w naszym kraju. Jak informuje portal Spider Web do redakcji zgłosił się czytelnik mieszkający w Niderlandach. Zainstalował na platformie Apple TV i ustawił region na nasz kraj. Został poproszony o aktywowanie serwisu Disney+. Wiadomość była w obcym języku, ale kwota podana była w złotówka. Wynika z tego, że za miesięczną subskrypcję zapłacimy 39,99 PLN, a roczną 399,99 PLN. Czy jednak te ceny się utrzymają? Dowiemy się zapewne w dniu premiery Disney+ w Polsce.

Viaplay: cennik w Polsce, aplikacja, co oglądać? Na ilu urządzeniach Viaplay?

Disney+: kiedy premiera w Polsce?

Premiera platformy Disney+ w Polsce nie jest dokładnie znana. Właściciele zapewniają, że użytkownicy z Polski będą mogli oglądać przygotowane produkcje już latem 2022 roku. Niestety konkretnej daty nie podano.

Sonda
Oglądasz animacje Disneya?
Źródło: Disney+: cena! Ile będzie kosztować? Kiedy premiera w Polsce?