Dawid Kwiatkowski

i

Autor: MARCIN GADOMSKI / SUPER EXPRESS Dawid Kwiatkowski

Dawid Kwiatkowski zrobił niespodziankę swojej fance. To z nią zatańczył na weselu!

2022-07-07 11:23

Takiego obrotu akcji nie spodziewała się nawet fanka Dawida Kwiatkowskiego, która niedawno wzięła ślub! Artysta wszedł na salę weselną, robiąc ogromną niespodziankę i wywołując tym samym ogromne szczęście. Nie brakowało wspólnych tańców, śpiewu i oczywiście uścisków. Sprawdźcie szczegóły.

Dawid Kwiatkowski uchodzi za najpopularniejszego artystę w polskiej branży muzycznej. Nie dość, że w ostatnim czasie wydawał hit za hitem, to podczas emisji The Voice Kids, rozczulał wszystkich w roli trenera prosto z czerwonego fotela. Fani uwielbiają go nie tylko za jego twórczość, ale przede wszystkim za dobre serce! Dawid Kwiatkowski w ostatnim czasie spełnił kilka marzeń swoich wielbicieli. Najpierw podczas jednego ze swoich wakacyjnych koncertów na scenę zaprosił Mateusza z którym zaśpiewał kawałek Na Zawsze, a następnie wypromował jego talent w sieci poprzez udostępnione wideo. To jednak nie koniec. Podczas kolejnego koncertu, artysta zaprosił na scenę Karolinę, która miała okazję spełnić swoje marzenie. Dawid i Karolina zaśpiewali numer Idziesz ze mną i oczarowali dosłownie wszystkich!

Dawid Kwiatkowski nie próżnuje i postanowił spełnić kolejne marzenie. Tym razem bez zapowiedzi pojawił się na weselu swojej fanki. Wszystkim opadły szczęki!

Jak dobrze znasz piosenki Dawida Kwiatkowskiego?

Pytanie 1 z 7
"To takie proste, tak wpadać wieczorami, żaden pośpiech..." to słowa z piosenki:

Dawid Kwiatkowski - występ na weselu

Tego nie spodziewał się nikt! Dawid Kwiatkowski sprawił, że najszczęśliwszy dzień w życiu jego fanki, stał się jeszcze piękniejszy. Artysta pojawił się na jej weselu i nie tylko wywołał wiele szczęścia na jej twarzy, ale także dobrze się bawił!

Warszawa, pomiędzy praniem a myciem garów, w dzień powszedni, postanowiłem szybko sprawdzić maila. Pisali ich przyjaciele, że Klaudia marzyła o koncercie w jej mieście i czekała na to od lat, a kiedy data tego koncertu została ogłoszona, ona wiedziała już, że w ten dzień bierze ślub. Nikomu nie odpisałem, bo nie wiedziałem jak długie języki mają ludzie w Starogardzie, ale już wiedziałem, że jak tylko skończymy grać, wbijemy w nawigację podany nam wcześniej adres i może zdążymy na oczepiny. Weszliśmy w ich trakcie i na chwilę przerwaliśmy zabawę, ale tylko po to, by do niej dołączyć - napisał na Instagramie artysta.

Były kwiaty, tańce i hulance. Dawid Kwiatkowski chwilę po północy wszedł z pięknym bukietem na salę weselną nie zwracając na siebie uwagi. Na środku stała ona - pani młoda, która jest wielką fanką artysty. Klaudia na widok swojego idola zaniemówiła z wrażenia, a następnie na jej twarzy pojawił się szczery uśmiech! Były uściski, życzenia oraz prywatny występ Dawida Kwiatkowskiego. Oprócz tego artysta postanowił pobawić się z młodą parą na parkiecie, a relacje z tego niesamowitego wydarzenia udostępnił w social mediach.

Klaudia jest ogromną szczęściarą i z pewnością, nie zapomni tej sytuacji do końca życia! Poniżej możecie zobaczyć relację z weselnej nocy. Działo się!

Wakacyjny SuperHit - lata 80