Dawid Kwiatkowski pozuje na egzotycznej plaży bez koszulki. Fanki piszczą z zachwytu!

i

Autor: AKPA Dawid Kwiatkowski pozuje na egzotycznej plaży bez koszulki. Fanki piszczą z zachwytu!

Dawid Kwiatkowski pozuje na egzotycznej plaży bez koszulki. Fanki piszczą z zachwytu!

2022-12-13 10:57

Dawid Kwiatkowski postanowił odpocząć, dlatego nic dziwnego że pochwalił się swoim fanom egzotycznym kadrem z plaży. Ubrany zaledwie w kąpielówki, zapozował przy desce surfingowej w czapce Mikołaja, a jego fani oszalały z zachwytu. Tak Dawid Kwiatkowski wygląda bez koszulki!

Jednym z najpopularniejszych piosenkarzy w branży muzycznej, jest oczywiście Dawid Kwiatkowski. To nie tylko artystka, którzy tworzy i śpiewa, ale przede wszystkim idol dzieci i młodzieży. Choć swoją przygodę z muzyką zaczynał bardzo dawno temu, bo w zespole Two of Us w 2012 roku będąc jeszcze nastolatkiem, to polska scena muzyczna go po prostu pokochała! Dodatkowo zasiada od pierwszej edycji The Voice Kids na fotelu trenera i cieszy się sympatią widzów Telewizji Polskiej. Artysta jakiś czas temu zmienił wizerunek i w nowym wydaniu zachwyca wszystkich jeszcze bardziej. Teraz w natłoku obowiązków możemy domyślać się, że odpoczywa w egzotycznym kraju, a wszystko przez zdjęcie, które dodał na swoje social media.

ZOBACZ TAKŻE: Tak Viki Gabor zaprezentowała się na Eurowizji Junior 2022. Fani "byłaś tam najpiękniejsza"

Zaproś Mikołaja - Flyspot

Dawid Kwiatkowski bez koszulki

Dawid Kwiatkowski zdecydował się na kolejne odważne zdjęcie w social mediach i... zrobiło się naprawdę gorąco. Artysta ubrany w zaledwie kąpielówki zapozował na egzotycznej plaży opierając się o deskę surfingową, niczym prawdziwy model! Jego głowę zdobi Mikołajowa czapka, jednak uwagę przykuwa zbudowane ciało artysty. Fanki oszalały na ten widok, co można zauważyć w komentarzach pod zdjęciem.

No musimy przyznać, że ciężko oderwać wzrok od Dawida Kwiatkowskiego w tym wydaniu. Przekonajcie się sami!

- fajny ten Mikołaj?

- O, i to jest nowoczesny Mikołaj. Postępowy, utalentowany, przystojny - nic dodać, nic ująć.?

- idealny Mikołaj nie istn… a jednak.

- O takiego Mikołaja chce pod choinką ?

Sonda
Lubisz Dawida Kwiatkowskiego?