Dawid Kwiatkowski

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Dawid Kwiatkowski czule wspomina swojego dziadka. Wciąż nie może pogodzić się z jego odejściem

2024-01-23 15:44

Dawid Kwiatkowski uchodzi za ciepłego artystę o dobrym sercu. Jest taki nie tylko dla swoich fanów, ale przede wszystkim dla swojej rodziny. Artysta nigdy nie ukrywał relacji z dziadkiem, którego kochał nad życie. W Dzień Dziadka postanowił "odezwać się" do niego publicznie i podzielił się czułymi wspomnieniami. Ciężko się nie wzruszyć...

Dawid Kwiatkowski uchodzi nie tylko za najpopularniejszego artystę w naszym kraju, ale przede wszystkim za ciepłego wokalistę o dobrym sercu. Jego podejście do fanów wzbudza ogromny szacunek, a więzi które wypracował z nimi przez lata są godne podziwu. Choć jego dzieciństwo nie było usłane różami, to artysta krok po kroku zmienił swoje życie na lepsze. Pomógł mamie wyjść z nałogu, swoim głosem sprawił, że Polska go pokochała i pokazał, że jest nie tylko popularnym piosenkarzem, ale przede wszystkim człowiekiem o wielkim sercu. Dawid Kwiatkowski nigdy nie ukrywał relacji ze swoją rodziną. Bardzo ich kocha i wielokrotnie pokazał, że jest w stanie zrobić dla nich wszystko. Wyjątkową osobą w jego życiu był (i nadal jest) jego dziadek Zenek, którego postanowił wspomnieć w wyjątkowy dzień, jakim był niedawno Dzień Dziadka.

ROKSANA WĘGIEL I SMOLASTY RAZEM? | Maks on air

Dawid Kwiatkowski w czułym wspomnieniu o swoim dziadku

W poniedziałek 22 stycznia obchodziliśmy Dzień Dziadka i choć jest to jedna z piękniejszych dat w kalendarzu, nie każdy obchodzi ją z uśmiechem na ustach. U Dawida Kwiatkowskiego było podobnie, ponieważ nadal boli go utrata kochanego dziadka, który zmarł jakiś czas temu. Dziadek Zenek był dla artysty prawdziwym przyjacielem, z którym mógł pożartować, pośmiać się, a także otrzymać od niego cenną, słowną lekcję. W Dniu Dziadka na Instagramie Dawida pojawiło się jego czarno-białe zdjęcie z ukochanym seniorem i zabawne wideo, w którym wspólnie sobie żartują. Nie zabrakło także cytatu z jego piosenki "żył kiedyś taki Pan, co by teraz znów nagadał mi" i wspomnienia o tęsknocie:

- musicie wiedzieć, że oddałbym wszystko, by znów mi nagadał. Tęsknie Zenek!

Fani Dawida Kwiatkowskiego, a także jego koledzy i koleżanki z branży, wsparli go ciepłymi słowami. Z pewnością gdy artysta zajrzał do komentarzy, zrobiło mu się na sercu cieplej - szczególnie wtedy, gdy mógł przeczytać, że jego ukochany dziadek przygląda się mu z góry i jest z niego bardzo dumny!