Daria Zawiałow

i

Autor: AKPA

NIEBYWAŁY SUKCES

Daria Zawiałow zrobiła to jako pierwsza Polka. Spełniła swoje marzenie

2023-09-01 8:56

Tego nie osiągnęła jeszcze żadna Polka, oprócz... Darii Zawiałow. Artystka pochwaliła się niedawno swoim nowym, spektakularnym osiągnięciem i wcale nie chodzi tutaj o muzykę. Daria została ambasadorką luksusowej marki, z którą jak sama powiedziała utożsamia się od lat i teraz jest jedną z 23 kobiet o tym tytule.

Daria Zawiałow to polska piosenkarka, której piosenki nuci niejedna osoba, a ta z Męskiego Grania "I Ciebie też, bardzo" skradła serca wszystkich Polaków. Artystka zaczynała swoją przygodę z muzyką będąc jeszcze dzieckiem w programie "Od przedszkola do Opola". Po ukończeniu gimnazjum wyjechała ze swojej rodzinnej miejscowości do Warszawy i rozpoczęła naukę w liceum muzycznym. Widzowie mogli oglądać ją także w Szansie na Sukces w 2009 roku, którą zresztą wygrała, a także podczas Debiutów na Festiwalu w Opolu. Kolejnym jej sukcesem było śpiewanie w chórkach Maryli Rodowicz przez dwa lata, a później pojawienie się w Mam Talent, w którym dotarła do półfinału. Od tamtej pory artystka przeszła spektakularną metamorfozę i dziś jest jedną z popularniejszych gwiazd na polskiej scenie muzycznej.

Daria Zawiałow - Nie zrobię z tym gościem tej płyty I SuperStar

Daria Zawiałow ambasadorką zagranicznej marki

W notesie sukcesów Daria Zawiałow może zapisać sobie kolejny. Artystka pochwaliła się niedawno na swoim Instagramie, że została pierwszą w historii polską ambasadorką marki YSL Beauty. Na świecie jest 23 ambasadorów, w tym właśnie Daria Zawiałow! Jak przyznała, było to jej marzenie od lat, a wszystko dlatego że bardzo utożsamia się z tą marką, jej stylem, wizją i estetyką. Dodała nawet, że nie śniła o ambasadorstwie YSL, aż w końcu przyszedł ten moment i jej marzenie stało się faktem. Serdecznie gratulujemy!

Listen on Spreaker.