Daniel Jaroszek z Twoja Twarz Brzmi Znajomo

i

Autor: AKPA Daniel Jaroszek z Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Daniel Jaroszek z Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Kim jest uczestnik 18. edycji?

2023-05-12 11:32

Kto to Daniel Jaroszek, uczestnik 18. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo? To właśnie on jako pierwszy uczestnik w historii programu, dostał się do niego za pośrednictwem specjalnego castingu organizowanego przez producentów rozrywkowego show. To człowiek wielu talentów! Poznajcie go bliżej, czytając nasz artykuł.

Spis treści

  1. Daniel Jaroszek - wiek, wzrost
  2. Daniel Jaroszek - Twoja Twarz Brzmi Znajomo
  3. Daniel Jaroszek - dziewczyna
  4. Daniel Jaroszek - Instagram

Kim jest Daniel Jaroszek? To zastanawia wiele fanów programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Daniel został ogłoszony nowym uczestnikiem rozrywkowego show, ponieważ został wybrany na podstawie specjalnego castingu, organizowanego przez produkcję. Mężczyzna jest wokalistą z wieloletnim doświadczeniem, jak i wielkim pasjonatem muzyki. Oprócz podstawowego wykształcenia muzycznego, Daniel Jaroszek brał udział w kilku projektach muzycznych i warsztatach wokalnych. Był członkiem popularnych na rynku zespołów coverowych i śpiewał między innymi w Capri New Beat i Rifformacji. Jak czytamy na jego oficjalnej stronie, wokalista cechuje się sporą elastycznością wokalną, skalą oraz odnajduje się w różnych gatunkach muzycznych. Jego muzyczne serce jest najbliżej POPu, alternatywnego POPu, POP soulu, funky, rocka i R&B. Oprócz tego Daniel Jaroszek określa siebie wrażliwym romantykiem.

Szybkie pytania - Mateusz Ziółko

Daniel Jaroszek - wiek, wzrost

Ile lat ma Daniel Jaroszek? Takiej informacji nie znajdziemy w sieci, podobnie jak tego ile wzrostu ma Daniel Jaroszek. Więcej informacji poznamy pewnie, gdy mężczyzna pojawi się w premierowych odcinkach Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Wiemy jednak, ze Daniel Jaroszek mieszka w Krakowie i obecnie uczy się także programowania.

Daniel Jaroszek - Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Daniel Jaroszek jako pierwszy w historii polskiej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo, wygrał casting organizowany przez produkcję programu. Do niedawna występowały tam tylko znane osoby z show-biznesu, jednak teraz zasady się zmieniły i jedno wolne miejsce zapełnił właśnie Daniel.

Daniel Jaroszek - dziewczyna

Czy Daniel Jaroszek ma dziewczynę? Ciężko szukać w sieci informacji na temat życia prywatnego mężczyzny. Z jego profilu w social mediach, wynika jednak że jego serce jest zajęte przez piękną Kasię.

Daniel Jaroszek - Instagram

Daniel Jaroszek jest aktywny na Instagramie. Znajdziecie go bez problemu wpisując po prostu jego imię i nazwisko.

Sonda
Będziesz ogladać Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023?