Daniel BorzewskI

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Daniel Borzewski - wiek, tiktok, instagram, wzrost, piosenka, tancerz, mister polski, partnerka

2023-11-20 8:40

Na jego widok wzdychają kobiety. Kim jest Daniel Borzewski? Okazuje się, że to popularny tancerz, a przy tym Mister Polski 2019. Ile ma lat? Co warto o nim wiedzieć? Sprawdźcie najważniejsze informacje na temat modela.

Daniel Borzewski - wiek, wzrost, partnerka: takie frazy poszukiwane są w sieci. Daniel Borzewski to mężczyzna, który dał się wszystkim poznać podczas wyborów Mistera Polski w 2019 roku. To właśnie wtedy startował w konkursie piękności dla panów, zajmując pierwsze miejsce, a także dodatkowy tytuł Mistera Social Mediów. Następnie reprezentował nasz kraj w wyborach Mistera Supranational 2021. To jednak nie koniec jego osiągnięć. Oprócz pracy przed obiektywem, Daniel Borzewski kocha taniec. Występował już między innymi u boku Rafała Brzozowskiego na Eurowizji 2021, na Festiwalu w Opolu, Sylwestrze w Zakopanem, a także podczas telewizyjnych koncertów, jak na przykład Wakacyjna Trasa Dwójki. Co jeszcze warto o nim wiedzieć?

Marek Piekarczyk stanął po stronie Lanberry. Co na to Justyna Steczkowska?

Daniel Borzewski - wiek, wzrost

Ile lat ma Daniel Borzewski? Tancerz urodził się 17 sierpnia 1996 roku w Warszawie i jak łatwo można obliczyć ma 27 lat. Internautów zastanawia także to, ile wzrostu ma Daniel Borzewski. Jak na modela przystało jest wysoki i mierzy około 188cm wzrostu.

Daniel Borzewski - gdzie mieszka

Gdzie mieszka Daniel Borzewski? Mężczyzna pochodzi z Radzikowa Nowego, ale mieszka w Warszawie, gdzie może spełniać się w tańcu i modelingu.

Daniel Borzewski - partnerka

Czy Daniel Borzewski ma dziewczynę? To pytanie zadaje sobie wiele kobiet, które wzdychają na widok zdjęć przystojnego modela. Niestety w sieci nie znajdziemy informacji, czy jego serce jest zajęte.

Daniel Borzewski - piosenka

Daniel Borzewski oprócz smykałki do tańca i modelingu, ma także do śpiewania. W sieci możemy znaleźć jego nagrania pod pseudonimem DaNN. "Baila", "Tańcz", a także numer "Wake Up", który nagrał na potrzeby castingu do Eurowizji 2023.

Daniel Borzewski - The Voice of Poland

Daniel Borzewski to człowiek orkiestra, który nie boi się wyzwań. Mężczyzna spróbował swoich sił w muzycznym formacie The Voice of Poland 14 i przeszedł do kolejnych etapów. Podczas Przesłuchań w Ciemno zaśpiewał kawałek "Work Song" z repertuaru muzyka Hozier, a w jego stronę odwrócili się Lanberry, Justyna Steczkowska, a także Tomson i Baron. Tancerz wybrał drużynę Lanberry i to właśnie pod jej skrzydłami wędrował w programie dalej. Wygrał Bitwy, Nokauty i tym samym przeszedł do odcinków na żywo. Występ Daniela Borzewskiego w The Voice of Poland był mocno komentowany. Model odpadł jednak w półfinałowym odcinku.

ZOBACZ TAKŻE: The Voice of Poland 14 - widzowie nie mają litości dla Lanberry! Faworyzuje jednego z uczestników?

Daniel Borzewski - Instagram

Daniel Borzewski jest aktywny na Instagramie. Znajdziecie go bez problemu wpisując w lupkę jego imię i nazwisko. Profil modela znajdziecie także na TikToku, gdzie gromadzi tysiące odsłon pod swoimi choreografiami. Internauci go uwielbiają!