Caroline Derpieński

i

Autor: AKPA

HIT TELEWIZJI

Damy i wieśniaczki - gdzie obejrzeć odcinek z Caroline Derpieński? Dollarsowa królowa dała popis

2023-10-06 11:59

Caroline Derpienski wystąpiła w programie "Damy i wieśniaczki". Odcinek wywołał lawinę komentarzy w sieci, a ci którzy przegapili emisji w TV poszukują powtórki. Gdzie obejrzeć program z dollarsową królową? Jeśli przegapiliście emisję w telewizji - nic straconego. Podpowiadamy gdzie obejrzeć "Damy i wieśniaczki" z Caroline Derpieński w roli głównej.

Caroline Derpieński w "Damy i wieśniaczki" to coś, co musi obejrzeć każdy. Gdzie znaleźć powtórkę programu? Odpowiadamy! Pojawiła się nagle i narobiła ogromnego szumu. Mowa o dollarsowej królowej o której w ostatnich tygodniach jest naprawdę głośno. Caroline Derpieński zasłynęła dosyć szybko przez skandaliczne wypowiedzi, związek z latynoskim miliarderem Jack'iem i pozowanie na ściankach w drogich kreacjach. To właśnie niewyparzony język i barwna osobowość sprawiły, że stała się jedną z popularniejszych celebrytek w naszym kraju. Caroline gościła już nawet na kanapie u Kuby Wojewódzkiego, gdzie zrobiła prawdziwy szał. Odcinek z jej udziałem zanotował wysoką oglądalność, więc inni poszli za ciosem i postanowili zrobić to samo. Tym razem Derpieński wystąpiła w programie TTV - "Damy i wieśniaczki".

CO PIJE KROWA? Zagadki i śmieszne pytania #EwelinaPyta

Damy i wieśniaczki - odcinek z Caroline Derpieński

Caroline Derpieński w "Damy i wieśniaczki" zrobiła istny szał. Widzowie mogli zobaczyć jak 23-latka sprząta stodołę w różowym szlafroku, czy też tłucze kotlety w bluzce z napisem "Balenciaga". Oprócz tego Derpieński wcielała się w kelnerkę, a wieśniaczka zadomowiła się w luksusowym apartamencie. Jak się szybko okazało lokum dollarsowej królowej był wynajęty, ponieważ jak sama zainteresowana powiedziała: 

- Wyprzedzając upierdliwe komentarze, że apartament, w którym rezyduję w Warszawie, kiedy na krótki okres czasu przylatuję pogwiazdorzyć jest wynajęty. Oczywiście, że tak. Tak jak mówiłam, nie mam nic w Polsce i ani grosza nie zarabiam w Polsce, więc bez sensu jest mi inwestować tu i utrzymywać rzeczy, skoro cała moja działalność jest w USA

Gdzie obejrzeć powtórkę "Damy i wieśniaczki" z Caroline Derpieński? Jeśli przegapiliście premierowy odcinek w TV - nic straconego. Dollarsowa królowa wystąpiła w najnowszym, siódmym sezonie programu, dokładnie w odcinku 5. Całość dostępna jest już na stronie Player.pl. Na antenie TTV również przewidziana jest powtórka "Damy i wieśniaczki" z Caroline Derpieński i będzie można obejrzeć ją w poszczególne dni:

  • piątek (6 października) o 23:00
  • sobota (7 października) o 13:40 i 21:00
  • niedziela (8 października) o 18:40
  • wtorek (10 października) o 01:00