Damian Ukeje

i

Autor: Radio SuperNova Damian Ukeje

Damian Ukeje zadebiutował nago jako aktor w filmie Bejbis. To jednak nie koniec zaskoczeń!

2022-10-25 12:27

Damian Ukeje był gościem Magazynu Muzycznego Radia SuperNova i opowiedział w nim o swoim debiucie w filmie Bejbisie jako aktor, w którym od razu wystąpił w scenie łóżkowej. Co ciekawe był w niej całkowicie nagi, dlatego nic dziwnego że było to dla niego wielkie przeżycie. Oprócz tego artysta opowiedział o najnowszym singlu, który promuje ten film. Sprawdźcie szczegóły.

Damian Ukeje to zwycięzca pierwszej edycji programu The Voice Of Poland, która w Telewizyjnej Dwójce gościła w 2011 roku. Występ artysty w muzycznym talent-show był dla niego kluczowym momentem, ponieważ brama do sławy i kariery szeroko się przed nim otworzyłą. Fani pokochali go za charakterystyczny, szczery głos i osobowość, a niecały rok później wszyscy byli świadkami debiutanckiego albumu UKEJE. Podsumowaniem rocznej działalności artysty było III miejsce w plebiscycie Antyradia na PŁYTĘ ROKU 2013. Damian Ukeje stanął na podium w towarzystwie takich grup jak Hunter i Coma, natomiast ukoronowaniem jego sukcesów była nominacja do Fryderyków 2014 jako DEBIUT ROKU!

Niedawno Damian Ukeje był gościem Magazynu Muzycznego Radia SuperNova. Z rozmowy dowiecie się dlaczego artysta chce zmienić nastawienie Polaków do życia, ale także będzie o muzyce! Damian Ukeje stworzył nowość razem ze swoim dobrym kolegą i właśnie o tym porozmawiał z Kubą Adamiakiem. Dodatkowo wyjawił kto inspiruje go muzycznie i zdradził wiele ciekawostek na temat filmu "Bejbis" Andrzeja Saramonowicza, w którym pojawia się jego piosenka "Siódme niebo". Zapraszamy!

Listen to "MYCU o nowej płyci, Kuba Stańczyk o początkach kariery i Damian Ukeje o pierwszej scenie nago w filmie" on Spreaker.
Czy Polacy znają ich twarze? - Ewelina pyta i nie błądzi #3