dzieci gwiazd

Dagmara Kaźmierska zaczęła krzyczeć na syna. To wydarzyło się na żywo w Tańcu z Gwiazdami!

2024-03-19 12:37

Każdej mamie puszczą czasem nerwy. Tak stało się również na żywo w Tańcu z Gwiazdami, kiedy to na wizji Dagmara Kaźmierska podniosła głos na swojego syna. Jak to w przypadku królowej życia bywa, był to oczywiście żart, który ewidentnie nie spodobał się Iwonie Pavlović. Wiemy co wydarzyło się na parkiecie!

Dagmara Kaźmierska nakrzyczała na syna, a Iwona Pavlović nie gryzła się w język. Co wydarzyło się w 3. odcinku Tańca z Gwiazdami? Ulubiony program widzów Polsatu trwa w najlepsze. Z przygodą na parkiecie musiał pożegnać się niestety w drugim odcinku Adam Kszczot, natomiast w niedzielę 17 marca z programu odpadła Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Najsłabiej na parkiecie radzi sobie również Kamil Baleja, a także Dagmara Kaźmierska, która nie otrzymuje od jurorów zbyt wysokich punktów. Mimo to, celebrytka znana z programu "Królowe życia" może liczyć na wsparcie fanów, którzy gdy ona tańczy, wysyłają na nią SMS-y i wręczają jej punkty w aplikacji. Nie da się ukryć, że Kaźmierska stała się ulubienicą widzów Polsatu. Tego samego nie można powiedzieć jednak o Iwonie Pavlović, która ewidentnie potrafi wbić jej szpilę celebrytce. Tak było również tym razem.

ZOBACZ TAKŻE: Mówią na nią "Czarna Mamba". Tak Iwona Pavlović zmieniła się przez lata. Była nawet blondynką!

Dlaczego Maffashion nie zabiera syna na próby? Boleśnie podsumowała spotkanie z Britney!

Dagmara Kaźmierska podniosła głos na Conana w TzG

Cotygodniowe tańce Dagmary Kaźmierskiej wzbudzają wiele emocji wśród jurorów i widzów Tańca z Gwiazdami. W trzecim odcinku, który miał miejsce 17 marca Kaźmierska razem z Hakielem zatańczyli tango do piosenki "Money, Money, Money". W pewnym momencie celebrytka wyrzuciła na parkiet banknoty i w taki sposób zakończyła ich choreografię. W pewnym momencie na parkiecie pojawił się syn Kaźmierskiej - Conan, który wręczył swojej ukochanej mamie bukiet kwiatów, a następnie po rozkazie od swojej rodzicielki pobiegł zbierać banknoty:

- Conanek Ty hajs zbieraj a nie kwiatki dajesz. Hakiel nie będzie co tydzień taki wylewny - powiedziała Kaźmierska na wizji.

22-latek nie zawahał się ani chwili i podbiegł zbierać leżące na parkiecie banknoty. Kiedy to zrobił postanowił wręczyć "łapówkę" jurorom, a w szczególności Iwonie Pavlović. Kaźmierska od razu podeszła do sprawy z humorem i nakrzyczała na wizji na syna:

- Łapówek się nie daje, siedzieć pójdziesz! - zaśmiała się królowa życia.

Trzeba przyznać, że Conan i jego mama potrafią zrobić niezłe show. Widzowie za to ich uwielbiają!